Wątek dotyczący artykułu


polniszenka

i tak nie naddaje się do do żadnej topowej drużyny na czele z miami heat,bo oni tam takich jak on i lepszych to mają na pęczki,ale w sam raz naddaje się do średniaka,przeciętniaki ligi nba,i on pewnie bardzo dobrze o tym wie,więc podpisanie kontraktu z wizards to jest jedyna słuszna decyzja jaka może podjąć,pozatym w waszyngtonie są takie warunka,aura i klimat jakiego nigdzie indziej gortat nie znajdzie,i w żadnym innym klubie nie pójdzie mu tak dobrze jak w wizards,więc dla swojego własnego dobra powinien jak najdłużej grać w wizards,być może nawet do końca kariery

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kojiro

Miami akurat to wzięłoby Marcina z pocałowaniem ręki,tylko,że ich nie stać na niego.Myślę,że kolejny kontrakt może dać mu spokojnie 40 mln dolarów w 4 letniej perspektywie.Myślę,że najlepszym rozwiązaniem byłoby pozostanie Gortata w Wiz i pewnie obie strony będą zainteresowane kontynuowaniem współpracy,choć Cuban pewnie znowu zarzuci sieci na Polaka.
ps.Wizard chyba nie takie słabe,skoro zaraz mogą grać w finale konferencji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Balas

Dokładnie tak. Bosh to raczej silny skrzydłowy z dobrym rzutem, więc Gortat jako center były bardzo dobrym uzupełnieniem Miami na pozycji centra. Lepiej żeby został w Waszyngtonie, Wall i Beal to przyszłość ligi w połączeniu z doświadczeniem starszych graczy może to dać dobre efekty w następnych sezonach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.