Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Kasprzak o torze w Tarnowie: Myślałem, że trener Cieślak porobił nowe ścieżki

Krzysztof Kasprzak był najlepszym zawodnikiem Stali Gorzów w przegranym spotkaniu z Grupą Azoty Unii w Tarnowie. Jego niezła postawa nie uchroniła jednak gości od pogromu 31:59.

przeczytaj cały artykuł

Franka

Tracy ludzie Jak Cieślak Nie powinni pracować w polskim żużlu bo zabijają ten sport. To nie jest uczciwe jeśli robi sie tor pod siebie i czasami gdy drużyna dojdzie o co chodzi to już jest po zawodach. Ja nie chcę oglądać meczów gdzie po starcie wszyscy jadą w gésiego w odległośćiach 50 metrowych. Jak zobaczę tarnowską družyné tak wspaniale jeżdżącą w Toruniu czy Gorzowie to wtedy powiem że to jest super team. Myślę że wszystkie drużyny będą miały problem wyjść z 30 pkt w tarnowie przy takich manipulacjach torowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bucz master

ZMANIPULOWAŁ TO OJCIEC TWÓJ TWOJĄ MATKĘ JAK CIĘ ROBIŁ ZMANIPULOWANY CZŁEKU, A CIEŚLAK DLA CIEBIE , NA TWOJE ŻYCZENIE RAZ NASTĘPNY PRZYGOTUJE TOR!!!!! OTRZĄŚNIJ SIĘ PÓKI CZAS....:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.