Wątek dotyczący artykułu

Primera Division: Ostatni mecz zadecyduje o mistrzostwie! Real już bez szans

Niesamowite rzeczy dzieją się na koniec sezonu w Hiszpanii. Kandydaci do mistrzostwa nie wygrali w drugiej kolejce z rzędu! Przed ostatnim meczem szansę na tytuł ma już jednak tylko Atletico i Barca.

przeczytaj cały artykuł

Qauthros

Ostatni mecz Realu w lidze w tym sezonie, jaki oglądałem. Porażka. Jak zobaczyłem skład, to już wiedziałem, że mimo niektórych kontuzji, świadczy on, o odpuszczeniu już walki o mistrza. Łudziłem się, że będzie remis. No ale z takim niezgranym składem i atakiem, nie było szans. Aż przykro patrzeć, na takie odpuszczanie meczu. Szykuje się piękny mecz o wszystko między Atletico i Barcą. Trzymam kciuki, by zwycięzcami zostali panowie z Madrytu, bo zasłużyli tym sezonem bardziej niż Barcelona.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (18|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Badger

prawda taka ze obecnie ATM lepiej prezentuje sie niz Barca ale trzeba wierzyc bo coz z nas za kibice by byli gdybysmy nie wierzyli w Barce;)pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.