Wątek dotyczący artykułu

Wymęczone zwycięstwo Aniołów - Unibax Toruń vs. Grupa Azoty Unia Tarnów (relacja)

Torunianie po zaciętym meczu zdołali pokonać tarnowskie Jaskółki 48:42. W zespole gospodarzy najlepszy okazał się Emil Sajfutdinow. Wśród gości doskonale spisali się Martin Vaculik i Greg Hancock.

przeczytaj cały artykuł

ROSE

Jaskółki nie wygrały czwartego meczu z rzędu.
Toruń wygrał ten mecz, nie był to spacer, wynik nie jest wymęczony ale wywalczony.
Walki nie było jakoś wiele ale mecz trzymał w napięciu i czuję się nasycony tym spotkaniem. Dla mnie super emocje i super zawody.
Tarnów jechał tak naprawdę dwoma zawodnikami a reszta coś tam dorzucała, te cenne oczka ale to na zwycięstwo było za mało. Vaulik ma kosmiczny sprzęt, i to potwierdza jak bardzo ważna dzisiaj jest dobra szafa pod tyłkiem. Hancock rewelacyjne zawody, kibice z Bydgoszczy zgrzytają teraz zębami. Reszta w sumie tak sobie ale dorzucała ważne punkty.
Toruń pojechał na zasadzie 6x8. Nie ma jednego ojca sukcesu, cała drużyna spięła się i to wygrała. Napewno odetchnęli z ulgą. Ja bym wyróżnił juniorów. Oskar i Paweł zrobili kapitalną, nieocenioną robotę dla Apatora.
Emil, Miedziak i Holder widać, że im zależało, 13 bieg dał komfort przed nominowanymi. Słowa uznania dla Kułakowa, zrobił ponad to co się od niego wymaga. Gollob początek tragedia, ale później się zrehabilitował. Jednak Tomasz musi mocno ze sobą coś zrobić, takich wahań być nie może ale akcja z 14 biegu palce lizać, dzięki!
Po zawodach, jak zawodnicy szli torem podziękować kibicom widać było zmęczenie i utrudzone twarze...ja im dziękuję za ten mecz, chcieli bardzo, myślę, że chcieli coś udowodnić, moze nie wygrali wysoko ale wygrali i za to im dziękuję bo zobaczyłem na ich twarzach trud i poświęcenie, tego oczekuję od Apatora.
Na koniec poskarżę się (jak inni wolą popłaczę).
Otóż mecz dostał status zagrożonego. Pytam, dlaczego? Tor trzeba było lać bo się kurzyło, tor nie był zmoczony, był dobry. Nie było powodu żeby miał status zagrożonego. Uważam, i to moje zdanie, że paluchy maczał w tym Cieślak. Nie było powodu żeby taki status otrzymać, Cieślak nie tylko zabija żużel (jednak liczy się wynik) ale zabija ducha fair play. Tak się nie kombinuje. Mecz z Falubazem przesunięty bo Sasza i Jensen jechali w eliminacjach (zgadzałem się z tym bo chciałem meczu w pełnych skłądach) teraz mecz zagrożony, co następne? Coś mi tu śmierdzi.
Dwa punkty w Toruniu, czas się zregenerować i przegrupować. Cieszą mnie te punkty o tylę, że trochę niektóym kibicom Jaskółek utarto nosa za zbyt dużą pewność siebie ale przyznam Wam, jesteście mocni i jak wszysyc zaskoczą w danym spotkaniu będziecie się liczyć o DMP bardzo mocno.
PS trafiłem ten mecz co do punktu u Penhalla, i pytam się kto jest the beściack?:D No i zresztą nie tylko ten :D
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (17|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Zgadza sie.Przez procedure meczu zagrozonego stacilismy atut toru.Jestesmy rozbici kontuzjami,nie było Warda .A mimo to wygralismy z podobna niepokonana Unia Tarnow.A tacy pewni przed meczem byli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan z Tarnowa

To wy przed sezonem byliście tacy pewni że u was nikt z 30 nie wyjdzie, że w Gdańsku na miekko wygracie hahahahaha i co? Jak fajnie ktoś napisał to było wymęczone zwycięstwo, z takim składem w cuglach powinniście to wygrać, ale jak dziadek Gollob przegrywa z juniorami to co się dziwić? hahahahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Apator Fan

ak fajnie ktoś napisał to było wymęczone zwycięstwo, z takim składem w cuglach powinniście to wygrać,

Emil nie w pełni sił.Nie było Warda ani z/z .Nie mielismy atutu toru.Wiec to zwyciestwo nie jest wymeczone Mateuszu :P.Nie mniej gratuluje dobrego wyniku i swietnej postawy Vaculika a takze Hancocka.Szczerze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Fan z Tarnowa

Moim zdaniem wymęczone :) przy takiej jeździe juniorów wymęczone :) I nie mów mi że straciliście atut toru, bo wasi najlepiej powinni wiedzieć jak ten tor się zmienia i czego można się po nim spodziewac. Tym wpisem tylko pokazujesz że Wasza drużyna jest drużyną jedynie swojego toru i na wyjazdach nigdzie nie będzie istnieć bo nie ma tego atutu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Apator Fan

Tym wpisem tylko pokazujesz że Wasza drużyna jest drużyną jedynie swojego toru i na wyjazdach nigdzie nie będzie istnieć bo nie ma tego atutu

W momencie gdy druzyna jest osłabiona i rozbita kontuzjami to atut toru jest niezwykle wazny.Kluczowy.Przyznaje sie,ze przesadziłem z Cieslakiem ale to nie jest normalne,ze mecz jest w Toruniu zagrozony.

| Odpowiedz
blokuj
Fan z Tarnowa

Prognozy były jakie były. A jak wiesz dach też nie może być cały czas zamknięty bo niewiadomo jak tor zareaguje? Czy np nie będzie się rozwalał?

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Prognozy?W Toruniu jest ciepło i tylko przelotne opady.Dach cały czas zamkneity?O czym Ty mowisz?Przeciez u nas dach nie jest rozsuwany jest tylko przedłuzony nad tor.Nie masz pojecia o czym mowisz kolego.To skandal,ze ten mecz był zagrozony!Jako jedyny !Mimo,ze w Gorzowie sporo napadało!I były problemy z tym torem!A oni dachu ni em aja.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Prognozy?W Toruniu jest ciepło i tylko przelotne opady.Dach cały czas zamkneity?O czym Ty mowisz?Przeciez u nas dach nie jest rozsuwany jest tylko przedłuzony nad tor.Nie masz pojecia o czym mowisz kolego.To skandal,ze ten mecz był zagrozony!Jako jedyny !Mimo,ze w Gorzowie sporo napadało!I były problemy z tym torem!A oni dachu ni em aja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Fan z Tarnowa

U was zapowiadano najwięcej bo 2,9 mm deszczu. Skoro jest dach jak mówisz przedłużony tylko na tor czyli rozumiem że nad murawą go nie ma? Więc skąd pewność, czy bardzo duża ilość deszczu która już nie dałaby się wlać z murawę nie zeszłą by na tor?

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Więc skąd pewność, czy bardzo duża ilość deszczu która już nie dałaby się wlać z murawę nie zeszłą by na tor?

Po 1 zle zapowiadano bo nie było takiego deszczu.ZNow krecisz.Murawa wchłania deszcz?O jakim Ty wylaniu mowisz?W ogole zapomniałes,ze Ma jest tak zbudowana iz jest pochylona.To co deszcze ma spływac pod gore?.Na Gp 2012 było urwanie chmury,nawałnica.Przykryli tylko przy kredzie plandeka i normalne zawody były. W Toruniu nie ma mozliwosci,zeby nie było meczu z powodu deszczu.I dlaczego mecz w Gorzowie nie był zagrozony?

| Odpowiedz
blokuj
Pogromca_idiotów

Znasz słowo drenaż ? Poza tym wyobrażasz sobie ile musiałoby spaść deszczu żeby on spływał po trawie pod którą jest ziemia która wchłania wodę? Ile ty masz lat?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Fan z Tarnowa

Masz w domu trawe? I jak jest deszcz i pada go bardzo dużo to ta częśc która nie wpije się w ziemie tworzy kałuże i robi się błoto. Więc skąd pewność że ta woda nie weszła by na tor?

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

bo wasi najlepiej powinni wiedzieć jak ten tor się zmienia i czego można się po nim spodziewac.

No i tak było.Dlatego wygralismy.

| Odpowiedz
blokuj
Fan z Tarnowa

Właśnie że nei. Zobacz że Holder np na początku jechał dobrze, a potem się pogubił, podzł ale to wszystko. W Tarnowie będziecie mieć problem z tymi 40

| Odpowiedz
blokuj
N87

A dlczego Ty tak zlosliwie odpisujesz ? A skad wiesz ze na wyjazdach nie bedziemy istnieli ? Sezon sie dopiero zaczal,wiec przyhamuj troche.I daj sobie spokoj z tym chacha.To wiesniackie.

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

To że taki status nadano temu meczowi to jawna kpina. Tarnów w pierwszych biegach czuł się jak u siebie. Tor suchy jak pieprz, co przerwa polewanie.
Już trudno że nie mieliśmy atutu własnego toru bo mamy takich zawodników, że powinni jechać wszędzie ale jak zobaczyłem ten tor dziś i to że jest zagrożony miałem pusty śmiech.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Kibic Jaskółek

Śmieszni jesteś skład za grube mln i płacz na tor że był twardy na przyczepnym Gollob by nic nie pojechał więc na betonie przynajmniej coś przywiózł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
jacektorun

Jaki placz???Wygralismy z liderem? Wygralismy...A 70 procent ludzi na forum stawialo na przegrana Unibaksu...Mam nadzieje ze te klopoty to klopoty ze sprzetem,bo o ile Vaculik chodzil jak super maszyna,to czasy byly dosc odlegle od rekordu...

| Odpowiedz
blokuj
jacektorun

Krew to poczuli kibice Tarnowa...Niby nie musza a tylko moga,ale i tak pewni zwyciestwa byli...A tu zonk...Solidna druzyna,ale mieli troche farta w Zielonej Gorze...Drugi taki mecz raczej im sie by nie zdarzyl...Trafili dobrze...

| Odpowiedz
blokuj
Kibic Jaskółek

Kibice Tarnowa nie panikują z powodu porażki my mieliśmy farta w Zielonej niech ci będzie bo mi się nie chce kłócić tylko my to wykorzystaliśmy wy natomiast w Gdańsku przegrana i w Zielonej baty pomimo tego że Jonsson u nich słabo pojechał.

| Odpowiedz
blokuj
christo

Tylko że Jonson to chyba zdrowy jechał a Ward czy Emil to co?
Jeden i drugi bardziej nadawali się do szpitala a nie na tor.

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Mi nie chodzi o to za ile jest skład, wiem, że powinni dopasować się mimo to.
Mi chodzi o to, że takie sprawy załatwia się za kurtyną.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.