Wątek dotyczący artykułu

Wymęczone zwycięstwo Aniołów - Unibax Toruń vs. Grupa Azoty Unia Tarnów (relacja)

Torunianie po zaciętym meczu zdołali pokonać tarnowskie Jaskółki 48:42. W zespole gospodarzy najlepszy okazał się Emil Sajfutdinow. Wśród gości doskonale spisali się Martin Vaculik i Greg Hancock.

przeczytaj cały artykuł

CT

O jest następny intelektualista STERCEL.
Chciałbym Ci inteligencie przypomnieć, że to TY PIERWSZY mnie rok temu zablokowałeś, a to tylko dlatego, że jak "argumentowałeś", że "wszyscy mówiliście, że Gorzów spadnie, a zwłaszcza Rzeszów". Kiedy próbowałem Ci wytłumaczyć, że mówił to przeważnie kibic stali 1, to mnie zaatakowałeś i zablokowałeś, biadoląc coś o tym, że wszyscy się na Was uwzięli i że w ogóle każdy chciał, żeby Gorzów najlepiej się rozleciał. Więc nie gadaj głupot i nie kłam, bo to jest po prostu żenujące! Sam mnie pierwszy zaatakowałeś (i nie tylko mnie, bo społeczność kibiców rzeszowskich, ale też z innych miast), więc nie dziw się mojej odpowiedzi! Poza tym te Twoje wypociny o tym, że każdy w tamtym roku spuszczał Gorzów ligę niżej wałkowałeś jeszcze niemal do rozpoczęcia obecnego sezonu.
Co za typ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Margit

Jak szukasz zaczepki to Ci coś napiszę. Mam bekę z Was , bo po tych waszych buńczucznych zapowiedziach przez całą zimę i wiosnę, mieliście jechać jak walec i miażdżyć po kolei wszystkich, teraz macie radochę jakbyście wygrali milion zlotych, bo pokonaliście Tarnów 6 punktami, który miał u Was 30 nie zrobić. TO JEST MOJA SATYSFAKCJA :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
БумеR

mieliście jechać jak walec

I WALEC JEST CIEGLE ZEPSUTY PRZEZ AWANRE JEDNEJ Z CZESCI.. jak wszyste czesci beda zdrowe wtedy zobaczysz co zrobimy z wami w tarnowie i sie nie napsinam. wy w sumie wygralcie 2 mecze. w zielonje dowhan dal wam 2 pkt gratis wstwiajac zamaoist jonssona jablonskiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
БумеR

to wstyd dla tarnowa. torun bez warda i z poroblemami w druzynie wygrawa z nimi. z wardem byloby 55-35 i jechaliby z podkulonym ogonem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Jakub81

Mieliśmy powalaczyć o wygraną 6 pkt do tyłu to nie jest źle Vacul fruwał Koldi trochę zawalił.Mówiłeś że Vacul nie znosi MA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
elvis

macie szanse jak tydzien bedzie lało:)
i mecz dojdzie do skutku.Ale do tej pory,to zwyciestwo moze byc tylko a pocieszenie.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

nie chlej juz,bo po tej wygranej chyba sie zapomniales i widac to po tym co piszesz.
po prawej stronie jest tabela.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
БумеR

tabela kolego na dzien dziejszy jest taka;
zielona 12
tarnow 10
gorzow 10
ckm 7
leszno 6
wts 4
torun 2
gdansk 2

i zostalo 6 kolejke do konca...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
SirQaz

nighcik. ale to tabela ktora istnieje tylko w twojej wyobrazni czy kiedys to do ciebie dotrze? macie -4pkt w tabeli obudz sie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
SirQaz

dobra napisz mi teraz ktore mecze i gdzie torun jeszcze wygra w rundzie zasadniczej. zaraz zweryfikujemy twoja wirtualna tabelke.

| Odpowiedz
blokuj
christo

Tylko nikt nie zakładał kolejnych kontuzji! A to głównie
kontuzje rozkładają Toruń. Równie dobrze to Vaculik z Gregiem
mogą się rozwalić na torze czego im nie życzę oczywiście i
wtedy Tarnów leży i kwiczy. Nie sposób tego przewidzieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.