Wątek dotyczący artykułu

SPAR Falubaz ukąsił w biegach nominowanych (wideo)

W meczu 4. rundy Enea Ekstraligi Fogo Unia Leszno przegrała na własnym torze ze SPAR Falubazem Zielona Góra 44:46. O sukcesie gości zadecydowały podwójne zwycięstwa w biegach nominowanych.

przeczytaj cały artykuł

Lidka

Cieszy mnie fakt, że Przemo zauważył, iż punkty stracone były 'głupio'. I rzeczywiście, trzeba przeanalizować wszystko, bo przegrać prawie wygrany mecz... Ech! Falubazie.. Po prostu gratulacje! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lidka

Tylko raz zaobserwowałam dziś, że Nicki ogląda się za kolegą... A to też przydaje się, by nie przeszkadzać swoim. Cóż... Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSF - Sława

Idealnym przykładem "parowej" jazdy Dzikiego niech będzie bieg z Balinskim oraz Jarkiem i Adamem, mało brakowało by przez nikogo nieatakowany wkomponował w bandę właśnie kolegę z drużyny.
Bieg piętnasty przemilcze ponieważ idealnie opisał to starszy z braci:)
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Korepetycjemgr Mgr

To nie wiem jaki mecz oglądałeś. Siedziałem na sektorze rodzinnym i dobrze widziałem jak wielokrotnie Nicki pokazywał Balonowi że ma ciąć do małej. Wielokrotnie ustawiał Pawlickiego. Takiego Nickiego jeszcze nie widziałem. A to że Balon czy Pawlicki koniecznie chcieli orbitować to już nie wina Duńczyka.

| Odpowiedz
blokuj
Lidka

Właśnie ten bieg miałam ma myśli, pisząc o przeszkadzaniu. Nicki chyba nie jest usatysfakcjonowany bonusami i musi minąć nawet swoich. Mówiłam od początku, że ten człowiek jeździ bardzo samolubnie, ale w odpowiedzi słyszałam: 'Daj mu szansę', no i oczywiście efektów tejże szansy nie zaobserwowałam. A szkoda, bo mógłby być niezaprzeczalnie mocnym ogniwem, a w tej sytuacji... Szansę nadal ma i liczę, że jednak ją wykorzysta.
Pozdrawiam!

| Odpowiedz
blokuj
KSF - Sława

Tylko widzisz ten problem u Nickiego powtarza się co roku.
Z nim jak widać nikt nie chce jeździć w parze. Powiedział to głośno Grzesiu, teraz pewnie będzie unikał tego Przemek czy Balli.
Ale sezon długi...
powodzenia w kolejnych meczach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jacektorun

Nicki tak prawde mowiac ani razu nie pojechal w parze.To Balinski staral sie by tak to wygladalo...W druzynie narada a on siedzial sobie sam i mial we wszystko wyjj...bane...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
KSF - Sława

Akurat narady nie widziałem ponieważ miałem przyjemność oglądać spotkanie na stadionie. Natomiast widziałem (a właściwie nie widziałem) jak nicki zachował sie po meczu gdy wszyscy zawodnicy wyszli do kibiców. Niestety Nicki sie nie pojawił co głośno "skomentowali".
No cóż, pokazał jeżdżąc w Rzeszowie jak traktuje klub i kibiców. A wyniki to nie wszystko!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.