Wątek dotyczący posta na blogu

Podsumowanie 34 kolejki Bundesligi sezonu 2013/14

EneMene

Do ostatniej kolejki toczyła się walka o miejsce w Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej, a także o armatę dla najlepszego strzelca ligi.Przed 34 i tym samym ostatnią kolejką mieliśmy wiele pytań, a dziś poznaliśmy na nie odpowiedzi. Wyniki 34 kolejki spotkań Bundesligi Kwestia utrzymania w lidze: Porażki (…)

przeczytaj cały artykuł

kurs

W przyszłym sezonie możesz pomyśleć o regularnych podsuwaniach :D Ostatnia kolejka bez większych niespodzianek, było tak jak miało być, niestety. Szkoda mi Wolfsburgu i Braunschweigu, no ale na Werder ciężko liczyć w tym sezonie, a Hoffenheim gra naprawdę fajną piłkę, jakby udało im się utrzymać w miarę skład i wzmocnić obronę to w przyszłym mogą namieszać. Sam lubię oglądać Budneslige, choć nie dziwię się głosom o kiepskim roku. Jednak najważniejsza jest walka o mistrza, a tu Bayern... jak i słabość rywali trochę nam te emocje ostudziła. Mam nadzieje że w przyszłym sezonie nie tylko BVB, ale może Schalke czy Wolfsburg powalczą z ekipą Pepa, choć łatwo nie będzie. Sezon świetnie kończy Robert, obrazek jak prezes klubu z którego zawodnik odchodzi do znienawidzonego rywala, bije mu brawo na stojąco i kłania się w pas, mówi wszystko. Lewy w Borussi był kochany, a sam czuł się tam świetnie, oby w Bayernie było podobnie. Teraz tylko czekać na puchar(wygrany przez BVB) i możemy ładować akumulatory na przyszły sezon :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
EneMene

Myślałem nad tym, ale nie wiadomo jak to będzie. Może nie być czasu. Co do reszty komentarza to nie mam nic do dodania bo mamy bardzo podobne zdania. :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.