Wątek dotyczący posta na blogu

Podsumowanie 34 kolejki Bundesligi sezonu 2013/14

EneMene

Do ostatniej kolejki toczyła się walka o miejsce w Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej, a także o armatę dla najlepszego strzelca ligi.Przed 34 i tym samym ostatnią kolejką mieliśmy wiele pytań, a dziś poznaliśmy na nie odpowiedzi. Wyniki 34 kolejki spotkań Bundesligi Kwestia utrzymania w lidze: Porażki (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

A i dalej nie rozumiem jak tak dobra ekipa jak Norymberga spadła z ligi. Ciekawe gdzie taki Drmić wyląduje, bo to kawał napastnika. Może na mistrzostwach świata odpali i wyląduje w jakimś mocnym klubie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

A widziałem gdzieś nagłówek, że Milik zagra w wielkim klubie, myślałem, że o Bayer chodzi i nawet nie wchodziłem w tą informację:) Ale to dobrze, w holenderskiej lidze łatwiej napastnikom się wybić, miejmy nadzieję, że będzie grał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.