Wątek dotyczący artykułu

Grigorij Łaguta nie jest "skazany" na Włókniarza Częstochowa!

Grigorij Łaguta nie wystartował w meczu Włókniarza Częstochowa z Betardem Spartą Wrocław. To efekt zaległości finansowych względem zawodnika. Czy pojawi się w składzie w tym sezonie?

przeczytaj cały artykuł

TiO

Niestety Grigorij (choć po tym co zrobił nie chce go widzieć w barwach Lwów) pojedzie już w Tarnowie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Modecom

ale co on zrobił? mając rodzine chciałbyś pracować za darmo? prosze Cie :)To wina smiesznego waszego zarządu a nie Grigorija, Grigorij poprostu jest konsekwentny. Bierzcie przykład z Gorzowa który umiejętnie rozprowadza pieniądze a przykładem jest ostatni mecz i gest Zmory do żużlowców. Na jego miejscu zrobiłbys to samo. U Grigorija jest duzo cyferek na koncie więc wierz mi że na jego miejscu sam bys postąpił tak samo bo nikt by za darmo nie pracował.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
TiO

piszac sie na kariere sportowca musisz uwzglednic to ze jezdzi sie przede wszystkim dla kibicow ktorych podobno kochał a wypial na nich poslady. kariera sportowca to nie jest zwykla praca.

| Odpowiedz
blokuj
TiO

My na niego? przepraszam kiedy? jak zdobywał 5 pkt na mecz i wszyscy skandowali "nic sie nie stalo grisza nic sie nie stalo"? po takim meczu w toruniu dostal by gwizdy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
-Matall-

Rozumiem, że Grisza nie dostając należnej mu kasy miał zaśpiewać Sukiennikowi "nic się nie stało, złodzieju nic się nie stało" czy jak?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
TiO

moge wam tylko powiedziec ze nie wiecie wszystkiego o calej tej sytuacji ale tego juz wam zdradzic nie moge.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
-Matall-

Wiem co masz na myśli, bo i ja mam informacje z klubu którymi tutaj się nie dzielę, bo po 1 - nie mogę, a po 2 - nie wypada informacji w zaufaniu powiedzianych upubliczniać.

| Odpowiedz
blokuj
TiO

dokłądnie tak. Ludzie wjezdzaja na klub i uniewinniaja grisze jednak nie wiedza co tak naprawde sie wydarzylo . powodzenia ludziska w domyslach. a i grisza jeszcze w tym sezonie w barwach Ostrovii - 100% info

| Odpowiedz
blokuj
TiO

ależ oczywiście , ze tak. wina leży zawsze po środku jednak Griszka nie powinien zostawiać kibicow i kolegow w potrzebie . Wiem ze nie fajnie jest dostawac pieniedzy ale trzeba sie czasem troche poswiecic . a pieniadze i tak by dostal

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jacektorun

Zalezy ile to poswiecenie kosztuje i kto za to poswiecenie placi...Wybacz,ale moim zdaniem,skoro stac bylo klub na Walaska i niewazne kto za to placi,a nie stac na splacenie starych zaleglosci to juz jest kpina totalna...

| Odpowiedz
blokuj
sullifan

co byś zrobił jakby pracodawca w firmie nie płacił ci przez np. pół roku pieniędzy? Utrzymanie rodziny, teamu, podróże ze sprzętem, sprzęt, akcesoria kosztują bardzo dużo. Bez tych pieniędzy nie można przygotować się do sezonu... a co jeśli przez finanse i brak sprzętu będzie woził po 7-8 oczek, wtedy cała krytyka spadnie na niego, że się nie przykłada, albo ma w du...ie wynik, klub i kibiców. jakie nadzieje ma mieć w tym momencie Łaguta skoro klub jest w złej sytuacji finansowej, a do tego klub zalega jeszcze sporą kasę jego koledze Emilowi. Spłata nie nadejdzie tak szybko.

| Odpowiedz
blokuj
-Matall-

Pan Sukiennik również nie zachował się fair wobec Griszy. Mam też wrażenie, że Grisza nie został na meczu bo był zwyczajnie wk@#%! i niespecjalnie chciał znowu się spotkać z Sukiennikiem i wcale mu się nie dziwie. Tak jak mówiłem - wina obopólna, ale nie ma sensu teraz tego rozstrzygać, lepiej zastanowić się co dalej...

| Odpowiedz
blokuj
-Matall-

Z którego dnia to informacja? Bo do mnie nic nowego nie dotarło, z resztą Griszy w Częstochowie w tej chwili nie ma, a przynajmniej nie miało być. Ale mamy XXI wiek, więc wszystko możliwe. :) Oby tak było jak mówisz.

| Odpowiedz
blokuj
-Matall-

Zgadzam się. Cóż, zobaczymy jak się dalej sytuacja rozwinie. Tak czy inaczej trzymam kciuki, bo jazda w niepełnych składach to nie jazda :)

| Odpowiedz
blokuj
SLAWOMIR1976

A moze ktos Łagucie namieszał w glowie ze moze isc na wypozyczenie ten sie nakrecił a tu po zadymie ktos go wyprowadzil z błedu ze nie 8 tylko 8+1 i zonk .Grisza tylko jak ty bedziesz mial odwage stanac przed 20 tys ludzi.

| Odpowiedz
blokuj
karol3414

No fajnie, Ty też się tak w robocie poświęcasz, że mogą Ci zalegać z wypłatą za zeszły rok? Takie pytanie, czy zwrot "pieniądze i tak by dostał" to jakiś Wasz regionalizm częstochowski? Bo często właśnie kibice Czewy tak mówią. Może to u Was taka jakaś forma grzecznościowa nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
karol3414

A cóż to takiego się znów wydarzyło, że Łaguta nie dostał pieniędzy? Czyżby jak Emil powiedział coś za dużo o klubie. Ledwo się sezon zaczął i znów wypływają kwiatki, a jeszcze Emil nie załatwiony. Ciężko przypuszczać, że Holta z Jensenem są spłaceni do końca za zeszły rok, skoro to już nie tylko Emil ale i Grigorij jest na liście wierzycieli.

| Odpowiedz
blokuj
Toronto86

żużlowcy to produkt.NA który kibice kupują bilety. Jednak to nie są biegi przełajowe , siatka albo hokej to sport motorowy czytaj kosztowny bal. I teraz klub wisi ci 1.000.000 złotych. Czy to jest wina zawodnika czy osoby dzielącej kasą.
Łaguta wiele razy ratował tyłek częstochowie więc szacunek mu się należy
Nie jest winą kibica czy zawodnika. Ze zarząd klubu nie oplaca wszystiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
vorla

A co zrobił ? Lubisz pracować za free ? Czy jeszcze w życiu nie pracowałeś i łudzisz się, że Ty swoją pracę będziesz kochał ponad wszystko (nawet brak pensji) ? Ja, jak większość kibiców, mam dość Siary i tego burdelu w Klubie. Najpierw Emil teraz Grisza. W międzyczasie Rysiek... kto następny? To jest ich PRACA i mogą kochać kibiców, miasto, tor -wsiadają na motocykl i ryzykują życiem - więc mają za to mieć płacone. Kontrakt jest po to by go przestrzegać ! Jeśli jedna strona tego nie robi, druga też nie ma obowiązku. Kocham Włókniarza, ale tworzą go żużlowcy, kibice, Siara i reszta... i wstyd mi za to...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (18|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.