Wątek dotyczący artykułu

Grigorij Łaguta nie jest "skazany" na Włókniarza Częstochowa!

Grigorij Łaguta nie wystartował w meczu Włókniarza Częstochowa z Betardem Spartą Wrocław. To efekt zaległości finansowych względem zawodnika. Czy pojawi się w składzie w tym sezonie?

przeczytaj cały artykuł

ROSE

Szansa teoretyczna jest.
Proste to nie będzie jednak jeśli Łaguta takie kroki podejmie to znaczy, że we Włókniarzu jest bardzo ciepło.
Czy aż będzie zależało mu na kasie? Zobaczymy ale nauczony doświadczeniem Emila może się za długo nie wahać.
Na pewno są kluby co chętnie by go widziały u siebie, może Gorzów w obliczu kontuzji Kaspera? Gdańsk i Wrocław nie, bo ich nie stać. Leszno raczej też, woli nie mieć długów. Dobra nie dzielmy skóry na niedźwiedziu.
Mam nadzieję, że nasza wesoła gromadka z Torunia nie rozważa jego angażu, NIE DLA ŁAGUTY W TORUNIU. Mamy swoich chłopaków, jak mamy jechać już tylko o utrzymanie to wolę żeby robił to nawet Paweł Wolender.
Poza tym chętne może by było Daugavpills :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Matall-

1. Gorzowa na Łagutę nie stać, a kolejnego kredytu nikt im nie da.
2. Również nie popieram pomysłu Łaguty w Toruniu. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE

Cholera wie co tam wymyślą, dobrze im idzie i może by nie chcięli tego stracić.
Nie nie, żadnego Łaguty w Toruniu, koniec z dewaluacją tego klubu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
-Matall-

Dokładnie. Karkosik odejdzie, będzie lepiej, będziemy może słabsi nazwiskami, ale nadrobimy to klimatem, spokojem i szacunkiem w innych miastach.

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Właśnie mi o to chodzi, zobacz:
1. Ward
2. Kułakow
3. Miedziński
4. Fajfer
5. Holder
6. Przedpełski
7. Kopeć
Nie jednemu krew napsujemy a będzie to nasza paka, może będziemy mieć 5 miejsce w tabeli albo 6 ale z honorem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-Matall-

Jeśli Kułakow Błyśnie (a na razie jedzie zdecydowanie powyżej oczekiwań), a Fajfer utrzyma poziom, to przy dobrej formie pozostałej 3 liderów nie wykluczona jest walka o medale. Skład nieco podobny do Zielonej Góry w tym sezonie, tylko, że zamiast doświadczonych PePe i Hampela mielibyśmy mniej doświadczonych Miedziaka i Holdera, ale za to na juniorce Przedpełski nadrabia...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ROSE

Dokładnie, taki skład na dobrych furach mógłby coś ujechać.
O wiele lepiej by się nam na takie mecze chodziło, nasza paka, rozumiesz?:)

| Odpowiedz
blokuj
Pogromca_idiotów

Pisałem kilka dni temu, że klub będzie chciał przedłużyć umowy z Australijczykami , nie wiadomo co z Emilem ale nie powiedziane , że odejdzie, Gollob out... o Griszy tylko tyle co wszyscy, żadnych konkretów...

| Odpowiedz
blokuj
badul

Gollob?! Hmmm... p. Roman mial takie zyczenie, chcial Tomka w Toruniu no to ma. Wiekszosc kibicow sie odsunela, a sam Gollob jezdzi, jak jezdzi.... Ostatnim czasem niszczy sobie wizerunek taka jazda. Ale moze w nastepnym sezonie pojdzie do Bydzi, aby zakonczyc kariere w chwale?

| Odpowiedz
blokuj
Fan85

Fakt,pan "Zimny" wspominał o tym przed sezonem...Też o tym czytałem.Ale taki Gollob raczej nie pójdzie do 1ej ligi(a w tym momencie nawet do 2iej).Pisałem o tym wcześniej.Prezes ROWu zrobił zbyt dużą napinke przed sezonem(czyt.awans)i teraz jest narazie z tego lipa.Choć jako pseudo Ślęzak życze Rybnikowi jak najlepiej:)

| Odpowiedz
blokuj
badul

W kazdym razie tez uwazam, ze Kangury to dla nas fundament zagraniczny i na nich musimy budowac sklad. Jednak Oni najbardziej utorzsamiaja mi sie z Toruniem, jak kiedys Sullivan. Jest jak jest, ale mimo wszystko widze Ryana w Toruniu w jakiejs roli...;) chociaz nie wiem czy Holdery czy Wardy sluchaly by Ryana?! Sullivan to jednak byl zawodnik konfliktowy...

| Odpowiedz
blokuj
Pogromca_idiotów

Ryan do Torunia nie przyjedzie co więcej raczej do Polski już nie zawita ponieważ ma nieuregulowane sprawy prawne z pewnymi instytucjami za co grożą mu poważne konsekwencje z tego co wiem...

| Odpowiedz
blokuj
Pogromca_idiotów

Siemka, Ja cały czas traktuje te doniesienia bardziej jak plotki i to , że przy ewentualnych rozmowach Łaguty z Nami czy Rzeszowem chce postraszyć Częstochowę żeby szybko zapłaciła... nic poza tym.
Ale fajnie jest podenerwować troszke kibiców Włókniarza:)

| Odpowiedz
blokuj
Hockley

Witaj. Powiem tak: NIE, NIE i jeszcze raz NIE. Na szczęście zewsząd dochodzą informacje, że ewentualne zatrudnienie jest praktycznie niemożliwe, dlatego myślę, że temat lada moment upadnie. A to czy Łaguta dogada się z Włókniarzem czy nie dogada to już nie nasz problem. Jak to mówią:
"Nie mój cyrk, nie moje małpy" :)
Trzeba wierzyć z całych sił, że Ward jako tako się pozbiera i wróci do naszego zespołu na kolejne mecze.

| Odpowiedz
blokuj
Karol33

Podają że zatrudnienie Łaguty jest niemożliwe...jak rozwiąże kontrakt z Włókniarzem to w tym samym roku nie może reprezentować klubu z ekstraligi chyba że...zostanie wypożyczony. Więc opcja jet taka, rozwiązuje kontrakt z Włókniarzem jest wolnym zawodnikiem, przykładowo podpisuje kontrakt z GKM Grudziądz który wypożycza go do Torunia...warunek jest spełniony:). Chyba że znów coś nie bedzie zgodne z regulaminem:)

| Odpowiedz
blokuj
moskal

W kazdym razie tez uwazam, ze Kangury to dla nas fundament zagraniczny

Miedziak
Fricke/Kulakov
Darcy
Pawełek
Chris
Oskar
Szkółka

Jak dla mnie bomba.

| Odpowiedz
blokuj
moskal

W kazdym razie tez uwazam, ze Kangury to dla nas fundament zagraniczny

Miedziak
Fricke/Kulakov
Darcy
Pawełek
Chris
Oskar
Szkółka

Jak dla mnie bomba.

| Odpowiedz
blokuj
CT

Gorzów? Musieliby ciągnąć następny kredyt, chyba że uciułali już oszczędności za mecz z Gdańskiem

| Odpowiedz
blokuj
kerad1 ZG

krótko W ZIELONCE DROGI SĄ RÓWNIEŻ ZBYT WĄSKIE NA TRZECIE FERRARI a ja OSOBIŚCIE MAM W PLANIE MERCEDESA WIESZ JAKIEGO:))) ŻARCIK:)))) GRISZA WALCZ!!!!!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.