Wątek dotyczący artykułu

Grigorij Łaguta nie jest "skazany" na Włókniarza Częstochowa!

Grigorij Łaguta nie wystartował w meczu Włókniarza Częstochowa z Betardem Spartą Wrocław. To efekt zaległości finansowych względem zawodnika. Czy pojawi się w składzie w tym sezonie?

przeczytaj cały artykuł

-Matall-

Przed chwilą, dosłownie przed kilkoma dniami, był Wielki Grisza, który ukochał Włókniarz i odda za niego życie, a jeździ z miłości do Włókniarza a nie dla pieniędzy....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CKM71

Dokładnie to kibice kasę na niego zbierali a wszystko co osiągnął to dzięki Włókniarzowi. Mamy teraz podziękowanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SirQaz

I tez nie wierze w to ze on w takiej biedzie zyje ze nie ma co do garnka wrzucic. Rozpiescili go za bardzo chyba. Grisza oplywa w luksusach a nie moze troche jeszcze poczekac. Predzej czy pozniej kase dostanie a nie sadze zeby go na fajki nie bylo stac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
-Matall-

Dziwne podejście. Czy pracodawca przed wypłatą pyta się pracowników - Ej stary masz jeszcze trochę kasy na koncie? Masz? A no to ja Ci wpłacę za 2 tygodnie, i g*wno mnie obchodzi, że według umowy jest inaczej.
Słabo nie? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
-Matall-

Kwoty takie same - kwoty REALNE, które podpisuje się na umowie mając POKRYCIE. Skoro Włókniarza nie stać na (przykładowo) 1 mln złotych dla Griszy, to może trzeba było próbować negocjować na 500 tys. A nie podpisywać na 1 mln i...UPS... i potem Pan Gapiński i SF.pl winne są za to, że podgrzewają atmosferę :)

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

Wszyscy nie wiemy do konca jak jest? Moze klub byl przekonany ze pieniadze splyna z pewnych zrodel z ktorych ostatecznie nie splynely?

| Odpowiedz
blokuj
-Matall-

Czyli pokrycia nie było. Ludzie, klub to biznes jak każdy inny! Poważny biznesmen nigdy, powtarzam, nigdy, nie zaufa na słowo "wpłacę Ci" dopóki nie będzie miał kasy na koncie. Włókniarz zawierając kontrakt nie miał rzeczywistego pokrycia dla tych kontraktów i tego nie zmienimy choćbyśmy nie wiem co tu pisali.

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

Ale ja juz dawno pisalem ze juz na ten sezon powinien byc sklad taki
Kildemand
Szombierski
MJJ
Jablonski
Laguta
Czaja
Malczewski
Spokojnie bysmy sie utrzymali i dali oddech finansom

| Odpowiedz
blokuj
RZESZA RULEZ

słabo ale zawsze są jakieś zatory płatnicze, inne elementy układanki. Do rozwiązania umowy zapis typu 60 dni i koniec to jest kpina !!! Myślisz że inni zawodnicy mają płacone na czas ? To są kosmiczne pieniądze i powinno się do tego inaczej podchodzić. Przecież cały wysiłek sportowy taka głupia decyzja w naszym przypadku GKSŻ może zniweczyć i zniechęcić sponsora !!!

| Odpowiedz
blokuj
-Matall-

Nie widzę powodu, dla którego miałoby to być traktowane inaczej. Nie płacisz - nie jadę i tyle. Nie stać Cię na moje usługi? Zatrudnij innego żużlowca, ja jadę tam, gdzie klub stać na moje usługi. Właśnie przez takie dopuszczanie do tego, żę zawodnicy nie byli opłacani i nie mogli nawet głowy wychylić jest tak, jak widać....

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Ale wy jesteście prymitywni i naiwni normalnie szok. Podziękujcie za tą szopke działaczom. Na Walasa znaleźli kase a Emila, Griszy i nie wiadomo co z resztą bo narazie siedzą cicho nie ma komu spłacić. Zróbcie ściepe na Grisze to pojedzie bo za darmo już mu się znudziło...

| Odpowiedz
blokuj
CKM71

Kibic może i jest naiwny. Dla nas jest to sport dla żużlowców biznes. A sądzę ,że Griszy z całą sympatią dla niego w dopie się poprzewracało. Wolę kibicować zawodnikom którzy się utożsamiają z klubem a nie z kasą nawet kosztem jazdy w niższej lidze.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Na jakim Ty świecie żyjesz? Takich już nie ma co by na pieniądze nie patrzył. Otwórz człowieku oczy. Zawodnik poszanuje klub ale klub też powinien się wywiązać z obowiązków a skoro nie ma komu zapłacić za jazde to jazdy nie ma. Za smród podziekujcie działaczom i sponsorom a nie zwalajcie winy na Grisze bo sory za drobniaki to i ja bym nie narażał zdrowia dla oklasków...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
CKM71

Żyję na tym samym świecie co TY tylko inaczej na niego patrzę .Ty masz chyba otwarte oczy bo na wszystko patrzysz w kontekście biznesu. Zapominasz ,że to jest jednak sport. To ,że nie pojedzie w meczu powinien ogłosić tydzień wcześniej a olał nas kibiców(Sukiennika może nas NIE!!!) I Łaguta może mieć pretensje o pieniądze ,może jeździć nawet w klubie któremu Ty kibicujesz ale ja jako kibic nic jemu nie jestem winien. To on powinien być lojalny wobec nas kibiców. Bo to ,że zachował się jak rozpieszczona gwiazda której się wszystko należy z ferrari włącznie to nie podlega dyskusji.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Zgadza się a nie popatrzysz też na to że klub lub sponsor obiecał mu przelać jakieś pieniądze przed startem w meczu a tego nie zrobił? Sory ale kiedyś zostałem wydymany na pieniądze przez jednego kuta... także wiem jak to jest pracować za darmo. A jak by nie patrzeć jazda Griszy czy innego zawodnika to jego praca wiec chyba za prace należy się zapłata. Czyż nie tak?

| Odpowiedz
blokuj
CKM71

Ale co mu szkodzi jak dostanie je dzień później. Ja zatrudniam obecnie 8 osób i najbardziej mnie irytuje ktoś kto zanim zacznie pracę oczekuje pieniędzy. Takich również nie brakuje. Ale wracając do Łaguty przecież on wystartował zaledwie w trzech biegach ( na 20 w których powinien nie liczę ewentualnych rezerw ) nie sądzisz że przegiął?

| Odpowiedz
blokuj
kerad1 ZG

KASA ZA ZESZŁY SEZON ZAPOMNIAŁEŚ ;pOWIEDZ TYM SWOIM 8 PRACOWNIKOM ŻE WYPŁATY ZA PÓŁ ROKU hi hi co za klaun:) w Czewie to wszyscy złodzieje???? a niby Jasną Góre mają

| Odpowiedz
blokuj
CKM71

To tym bardziej bo oprócz Laguty pewnie jest jeszcze kilku + Emil.
W Gorzowie to zrozumieli. Łaguta przyzwyczaił się że pstryknie palcami i bożyszcze częstochowskich kibiców kaskę ma.... a tu lipa jest tylko część.
Podobnie zrobił Greg Hancock w meczu o IMP w Tarnowie też olał Wrocław.

| Odpowiedz
blokuj
Dobry-men

Zawodnicy typu Hancock, Kenet i kilku innych jak nie dostaną kasy do nastepnego meczu to na ten mecz nie przyjadą nie przyjadą. O tym wszyscy wiedzą

| Odpowiedz
blokuj
Karol33

Jakie dzień później jak kasę mu wiszą za zeszły sezon....tu kolega dobrze napisał powiedz swoim pracownikom że dasz im wypłatę za pół roku...zobaczymy czy nadal będziesz miał 8 osób:)

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Ej sory zwlekaj Ty pół roku z pieniedzmi dla Twoich pracowników i zobaczysz czy Ci do roboty przyjdą. Tutaj nie chodzi o dzień dwa tylko o pieniądze z zeszłego roku...

| Odpowiedz
blokuj
CKM71

No to tym bardziej . Wie chyba że sytuacja klubu jest nie za ciekawa. A obiecano mu następnego dnia.Po meczu z Wrocławiem.

| Odpowiedz
blokuj
kerad1 ZG

Spytaj sie plusa eneii i wodociągów jak im zapłacę należność dzień później do tego za internet powiedzieć ci ile dodatkowo zapłacę????

| Odpowiedz
blokuj
CKM71

Ale ty płacisz za coś co wykorzystałeś.
A łaguta dopiero trzy biegi w tym sezonie przejechał ( najmniej z naszych zawodników.

| Odpowiedz
blokuj
kerad1 ZG

TO POWIEDZ TO WALASKOWI I NADGARSTKĄ ŻE KASA PO PRZEJECHANIU BIEGU albo sam jesteś nierozgarnięty albo.... nie nie ja w to nie wchodze:(

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.