Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Suskiewicz dla SportoweFakty.pl: Z nowymi władzami Włókniarza można się dogadać!

Po zmianie władz w KantorzeOnline Włókniarzu Częstochowa, klub rozpoczął spłatę zaległych zobowiązań względem Emila Sajfutdinowa.

przeczytaj cały artykuł


netoperek

Wydaje się że Grisza to jeden z "kosztów" zmiany polityki władz Włókniarza które postawiły (moim zdaniem słusznie) na politykę zrównoważonej spłaty wszystkich BEZ WYJĄTKÓW zawodników. Piszę o zmianie strategii bo tylko ktoś naiwny może sądzić iż pan Mizgalski mógł samodzielnie decydować jak rozdysponować pieniądze sponsora(ów). Uwielbiam Griszę jako zawodnika i niezmiennie Go cenię. Jednak jako kapitan zespołu i zadeklarowany "Częstochowianin" odwzajemniający jakoby szacunek (niemal kult) kibiców zachował się zbyt impulsywnie. To było takie a la Pedersen na torze - TYLKO JA! A zespół to zespół - każdy ma koszty. Kiedy są kłopoty - każdy powinien je umieć zrozumieć i się z nimi zmierzyć w kolektywie. Wielki szacun dla zawodników Stali za postawę i gest w meczu z Wybrzeżem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (19|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.