Wątek dotyczący artykułu

Półtora okrążenia (5): Awans do Ekstraligi jak kara

- Awans do Ekstraligi w tym wydaniu, które mamy obecnie, należy traktować w kategoriach kary, a nie nagrody - pisze w swoim najnowszym felietonie Marta Półtorak.

przeczytaj cały artykuł

hannibal1954

I znowu p.była prezes w roli głównej..Czy już naprawdę nie potrafi żyć bez żużla..?Nie udało się je z drużyną,występuje więc w roli eksperta,wyroczni,czy jak to zwał...ja wiem,znajdą się tacy,co powiedzą mi,że nie muszę czytać,ale kiedy wchodzę na portal sportowe fakty,i na stronie o żużlu na początku jest jej zdjęcie i niby felieton,to szlag może trafić...Przecież są eksperci,którzy znają się na żużlu,mają wiedzę...W czym pani Półtorak się wyróżnia..No chyba tylko urodą i posiadaniem kasy...Czy to jest przyczyną dla której jest cytowana jako ekspert,niby znawca..?Uspokajam moich adwersarzy, nie będę już bawił się w krytyka tej pani..Niech robi co chce a zobaczymy kto najlepiej na tym wyjdzie...Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RZESZA RULEZ

a ty potrafisz żyć bez żużla ? Nie pomyślałeś że może ona pokochała ten sport ? Ja nie potrafię żyć bez szlaki, hasi, żużla speedwaya a Ty?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Skit

Wyróżnia się tym że przez cały okres kiedy jest w żużlu ani razu nie zalegała zawodnikowi z pieniędzmi to jest jakies 11 lat

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Skit

Wyróżnia się tym że przez cały okres kiedy jest w żużlu ani razu nie zalegała zawodnikowi z pieniędzmi to jest jakies 11 lat

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.