Wątek dotyczący artykułu

Piotrkowianin zagra w barażach! - relacja z meczu MKS Piotrkowianin - PE Gwardia Opole

Piłkarze ręczni Piotrkowianina po raz czwarty w tym sezonie okazali się lepsi od Gwardii Opole. Ostatnie zwycięstwo okazało się najważniejsze, gdyż zagwarantowało grę w barażach.

przeczytaj cały artykuł


fff

Widzę naprawdę sporo pochwał dla Pawła :) To bardzo cieszy. Wiecie natomiast jak z nim było. Miał tutaj pracę, ma rodzinę więc nie chciało mu się wyjeżdżać. Teraz po tym jak nie przedłużono z nim kontraktu w szkole, a sam Czuwaj też dość marnie płaci, postanowił przenieść się ligę wyżej do Piotrkowa i okazało się, że zarówno dla zespołu jak i dla niego był to strzał w dziesiątkę. Poza tym Stołek kiedy grał w Azotach Puławy miał problemy z Witaszkiem i być może to właśnie spowodowało, że tak długo zbierał się do transferu gdzieś wyżej. Osobiście wolę, żeby to zespół dwóch eks-przemyślan grał nadal w Ekstraklasie niż Nielba, ale to jest sport. Będzie trzeba jeszcze ostro powalczyć o utrzymanie i myślę, że ekipa Kuptela to wie. Baraż to nie przelewki, a sam Wągrowiec przekonał się o tym 2 lata temu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.