Dyskusja

Radekk Reaktor

ciekawe. dla mnie woffinden zbyt wysoko. mimo ze u siebie watpie w polfinal kylmaekorpiego. bjerre w formie na 6. szalenstwo a on teraz jest po kontuzji. zwroce uwage na kylmaekorpiego i przede wszystkim na bjerre bo to dziwne :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szarold

Ja myśle, że przesadziłem jedynie z Bjerre, a obstawiłem tak, bo ostatnio niezle zapunktował a w sumie nikt nie zna Tampere. Zobaczymy co zrobi Kylmaekorpi. Woffinden w lidze coraz lepiej, więc wierze, że w GP też. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Radekk Reaktor

ja rowniez wierze w woffindena skoro ostatnio mu sie poprawia. kylmaekorpi u siebie i raczej nikle szanse na polfinal ale w przypadku slabiakow te male szanse rosna x2 ze wzgledu na tor. a bjerre tak. przesadziles :P to tylko bjerre i po kontuzji hehe

| Odpowiedz
blokuj
Radekk Reaktor

chociaz to w sumie moze byc zdradziecki tor. faktycznie nie objezdzony przez nich i cholera wie co sie tam wydarzy. zaraz sie okaze ze ward nie wjedzie do finalu bjerre zapunktuje hampel wyjedzie 8 a pedersen przywiezie 2 zera holder po trojce upadek rezygnacja heheheh

| Odpowiedz
blokuj
Radekk Reaktor

to nic. nie moze byc tak ze wszystkie kupony wejda. holder spasowany trojeczka. w drugim upadek szpital. ward spasowany ostatnie miejsce w polfinale. hancock wolny same 1 + jedna 2. hampel osemeczka. bjerre 3. miejsce w polfinale DZIEKI kontuzji no a iversen slabiej od smolinskiego haha :F

| Odpowiedz
blokuj
Jankes_

siema stawiałes na Jarka czy odpusciłes ? bo ja postawiłem na Smolinskiego ze wejdzie do pierwszej 8 + ze zrobi 9pk :D

| Odpowiedz
blokuj
Radekk Reaktor

hehe niee. nie podoba mi sie to jakie sa na niego opcje. ja sie bawie w iversena 1-8 pedersena 1-8 holdera 1-8. jezeli chodzi o twojego smolinskiego to dalem ze iversen skonczy wyzej. jak zwykle mam pare kuponow laczonych z koszem itd. mysle jeszcze nad hancock-smolinski 1. woffinden 1-8. ward - hampel 1. z angielskiej michelsen +7,5.

| Odpowiedz
blokuj
Radekk Reaktor

ja w sumie "wszedzie" gdzie mi cos bardziej przypasuje. dzisiaj dobre handicapy czy np zuzlowo stoi i sts i milenium. lepiej niz fortuna czy ci ktorzy u nas sa wylacznie internetowo. dzisiaj puszczam internetowo jedynie w milenium i w fortunie bo pasuja mi handicapy na kosza i zjawiska z tego gp. niestety w bwin dzisiaj nie ma tak dobrze. i chyba "totolotek" nie "toto mix" - nie sa juz toto mixem odkad stracili koncesje za wałki hehe

| Odpowiedz
blokuj
Radekk Reaktor

olimpija kosz slowenia. o awans. decydujacy mecz :P reims francja 2 liga kosz to samo. galatasaray w nozna ostatni mecz sezonu o LM bez eliminacji. poczatek wnba ale mysle ze z takim skladem new york rozjada chicago. wegierska gyor w noge. shamrock irlandia w noge. trento 2. wloska w kosza. nie wydaje mi sie aby finlandia stracila w siatke u siebie seta z jakas austria wiec -1,5 finlandia. podoba mi sie atlanta w wnba. st etienne raczej nie dadza dupy u siebie w ostanim waznym dla nich meczu u siebie z ostatnim ajaccio. :P ja puszczam blokami albo systemami. do tego ten zuzel

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.