Wątek dotyczący artykułu

Sędziowska kontrowersja w Zabrzu. Szczypiorniści Azotów bliscy linczu na arbitrach!

Do sędziowskiej kontrowersji doszło w ostatnich sekundach meczu w Zabrzu. Awarii uległa wówczas tablica świetlna, co wprowadziło w błąd, a następnie we wściekłość szczypiornistów z Puław.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
teuflisch

I przez takich jak ty Ślązacy mają taką złą opinię w Polsce. Lepiej już odejdź od laptopa i nie przynoś więcej wstydu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
puławyręczna

Nie wyjechała , ale nie widzę powodu dla którego miałaby wyręczać waszą . A prościej : od drużyny się odjeb i przezwyciężaj kompleksy hejtami na innych na SF

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maniutek_90

Tak, mam takie kompleksy :( Ostatnio zwycięstwo, dzisiaj zwycięstwo, jutro zwycięstwo... Moje życie jest bez sensu :( Wasze grajki pokazały klasę pyskując do sędziów po meczu. Gdyby rzucili brameczkę, to by płaczki nie buczały. A tak to nie wiedziały, że gramy, a na bramkę rzucały. To zakrawa o schizofrenię...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Maniutek_90

Tak, mam takie kompleksy :( Ostatnio zwycięstwo, dzisiaj zwycięstwo, jutro zwycięstwo... Moje życie jest bez sensu :( Wasze grajki pokazały klasę pyskując do sędziów po meczu. Gdyby rzucili brameczkę, to by płaczki nie buczały. A tak to nie wiedziały, że gramy, a na bramkę rzucały. To zakrawa o schizofrenię...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
puławyręczna

A wasi do sędziów to pewnie nigdy nie pyskowali nie ?
Do jutrzejszego zwycięstwa to poczekaj żebyś się nie przeliczył , a jeśli Twoje życie jest bez sensu to znam kilku sposobów które mogłyby Ci pomóc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.