Wątek dotyczący posta na blogu

ARSENAL MA PUCHAR :D DZIĘKUJEMY :D

pablo80 - RSKZ

Witam. Tu naczelny SPAMER sportowych :D Czas na super spam :P Jeżeli ktoś czeka 9 długich lat na Puchar, Trofeum, tytuły i zaszczyty, to po to by to celebrować. Redakcja nie daje nam się z tego cieszyć. Jedyny artykuł znikł, a pozostała tylko relacja i śmieszna adnotacja z momentu gdy przegrywał. Nie (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80

Syfy mnie zdenerwowały, bo jak można tak zrobić, by o najstarszym klubowym trofeum napisać jeden artykulik i potem jeszcze na dodatek go usunąć. A że jestem na lekkim oszołomieniu po wczorajszym świętowaniu to energia się wyzwoliła :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
abak

Ja po swietowaniu z reguły mam problem głowę podnieść z poduszki ;) tzn kiedyś miałam bo teraz to już inna bajka :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Bo to jest pracuś....:) A poza tym uwielbia być w kręgu zainteresowania..:D Wychodzi Mu to genialnie...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.