Wątek dotyczący artykułu

Wyszarpany triumf Trójkolorowych - relacja z meczu Górnik Zabrze - KS Azoty Puławy

Szczypiorniści Górnika Zabrze wygrali drugi mecz z KS Azotami Puławy i są dziś o krok od wywalczenia brązowego medalu PGNiG Superligi Mężczyzn. Niedzielna batalia była widowiskiem niezwykle zaciętym.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Monika Edgar Guzowska-Matura

Wierzyłem w Artura .
Po sparingu z Gwardią Opole stwierdziłem że taka forma może się przydać w play off.
Usłyszałem odpowiedź oby się przydała.
Jak widać dzisiaj się przydała.
Gdy zobaczyłem iż w kadrze są 4 bramkarze powiedziałem do kolegi iż może się okazać że ten ostatni może zostać bramkarzem meczu:)
Szkoda tylko iż na tyle przewidujący nie jestem w toto lotku:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dawno nie widziałem tak dobrego sędziowania.
A fakt iż wczoraj sędzia przyznał się do błędu początkowo zaliczając bramkę Puławom a następnie po analizie cofając decyzję świadczy o wielkiej klasie.
Trochę już lat chodzę na ręczną a z czymś podobnym się nie spotkałem.
Czapki z głów dla sędziów oby reszta ich kolegów równała do nich

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dawno nie widziałem tak dobrego sędziowania.
A fakt iż wczoraj sędzia przyznał się do błędu początkowo zaliczając bramkę Puławom a następnie po analizie cofając decyzję świadczy o wielkiej klasie.
Trochę już lat chodzę na ręczną a z czymś podobnym się nie spotkałem.
Czapki z głów dla sędziów oby reszta ich kolegów równała do nich

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.