Wątek dotyczący artykułu

Awizowane składy na mecz Renault Zdunek Wybrzeże - Fogo Unia. Brakuje Gafurowa i Zengoty

W najbliższą sobotę, w ramach spotkania 5. kolejki Enea Ekstraligi Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk zmierzy się z Fogo Unią Leszno. Znane są już awizowane zestawienia obu drużyn na ten mecz.

przeczytaj cały artykuł

Raptor Team

Zegnota jest cienki i tyle...z całą sympatią do niego. Przełamać to on się miał w tym roku, ale chyba coś mi nie idzie. Brakuje rezerwowego seniora w Unii. W przypadku jakiegoś kolejnego dzwona leżymy i kwiczymy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Xedos

A co ci się nie podoba? Jeżeli wiesz lepiej zgłoś się do Prezesa może cie wysłucha. Żeby mieć pojęcie o strategii trzeba mieć rozum, a akurat po twoim wpisie wnoszę, że w tym jest problem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Raptor Team

Ciekawe gdzie była ta twoja strategia w ostatnich trzech meczach? Jedno wielkie nieporozumienie...począwszy od ustawienia par, a skończywszy na zlaniu toru jeziorem wody. Można by wymieniać. No rzeczywiście do Gdańska trzeba się udać z mega strategią, modląc się przy okazji żeby nie polali toru morską wodą, bo będzie znowu zonk. W końcu gdzieś trzeba się odbudować. Co mi się nie podoba? Kolesiostwo w klubie, prezes który nie widzi problemu po porażkach, zawodnicy którzy decydują kto ma być trenerem, drogie bilety, "lansik" gwiazdorów na mieście, brak mimo tego hałasu przed sezonem atmosfery w drużynie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Xedos

To jedź na falubaz tam wszytko ok jest Magia i nie ma płaczu po jednej porażce. Szkoda Unii dla takich kibiców. Jedno wiem w naszym mieście wszyscy wiedzą lepiej, jak nie dać kasy na klub a narzekać że jest źle. Brawo fani, brawo kibice tylko tak dalej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Raptor Team

W d.... mam całą "mysią dziurę"...a jeśli wg. ciebie wymagać coś od drużyny i od klubu w zamian za 30 letnie kibicowanie i oddanie to zbyt wiele, to chyba rzeczywiście czas zmienić dyscyplinę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.