Wątek dotyczący artykułu

Oszczędnościowy skład Włókniarza w Tarnowie! Priorytetem mecz z Unibaksem

Niemal pewne jest, iż w najbliższym meczu KantorOnline Włókniarz Częstochowa wystąpi w bardzo okrojonym składzie. W składzie Lwów zabraknie liderów!

przeczytaj cały artykuł


SWAG

Tarnów dziękuje Częstochowie za olanie nas kibiców :) Piękne widowisko dostajemy dzięki Wam - nie wiem co powiedzieć tak jestem wzruszony Waszym "gestem" :) Szkoda mi nie tylko kibiców ziomów z Tarnowa ale tych Częstochowskich również - bo płacą haracz na stadionie w Czewie dla darmozjadów bez honoru. Jedna z największych kpin roku :) a tak częstochowianie najeżdżają na Toruń i ich podejście... żenua :) od Torunia to się uczcie ale zarządzania profesjonalnym klubem - każdy ma jakieś wady ale takie olewanie sportu - powtarzam sportu to jest zabijanie tego na co wszyscy kibice, żużlowcy i działacze pracowali przez ostatnie 10-20 lat aby speedway w PL stał się naszym znakiem rozpoznawczym, towarem eksportowym... ktokolwiek wie co to jest biznesplan w Częstochowie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (20|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan85

Zgadzam sie z Tobą.Niedość,że taki tor macie (typowo Cieślakowy) to jeszcze przyjadą chłopcy do bicia;) Azoty ładnie wybulą;) Wstydzę się razem z Wami! Beż ironii:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SWAG

i jak z tym żużlem ma być dobrze no nie? pomyśl co sobie teraz myśli zarządzający telewizją, sponsorzy główni Eligi itp itd... przecież to są wizerunkowe starty, brak profesjonalizmu, w USA to są ciekawe pozwy i odszkodowania :) Dobrze że wogóle mają ochote wyjechać... nie podjęli rękawicy, z góry założyli wysoką porażke (przecież o bonus mogli powalczyć realnie) - to jest sportowe podejście? czy to wogóle sport jeszcze? lol wychodzi na to że z ekipą przyjade na stadion, obejrze jakiś tam sparing, wszamam kiełbache - prawdziwy piknik! :) Emocjonował będe się wyścigami Borowicza z Kozą bo na z3 to nawet Czaja przełożenia na nich znajdzie gdzieś pod nominowane... nie dość że tor mamy mega nudny to jeszcze to... ech...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.