Wątek dotyczący artykułu

Awizowane składy na mecz Grupa Azoty Unia Tarnów - KantorOnline Włókniarz Częstochowa

Zgodnie z zapowiedziami, częstochowski KantorOnline Włókniarz wybiera się do Tarnowa w rezerwowym składzie. W sumie w zestawieniu Lwów ujrzymy aż czterech młodzieżowców.

przeczytaj cały artykuł

ROSE

Ręce opadają mi znowu jak widzę co w tym sporcie się dzieje.
To pogdybajmy.
Jakby Toruń taką popelinę zrobił to były hasła:
- Toruń do drugiej ligi
- degradacją
- śmieszny klub
- ludzie bez honoru
- płaczki
- itd.
Za to Włókniarzowi nie można nic zrobić, kolejny zarząd w tym kraju robi wiochę z żużla, z kibiców idiotów a z zawodników niewolników. Kosmos.
Ludzie kierujący tym klubem są tak małymi ludźmi, tak zaślepionymi, tak zawistnymi i małostkowymi, że odkładają kasę, żeby wygrać z Toruniem jadąc pełnym składem. Chęć zemsty i odegrania się jest tak wielka że zaćmienia mózgi ludziom, którzy takie decyzję podejmują.
Kasy nie ma, honoru nie ma, ale głupota i udział w meczu o puchar Fair-Play jest.
Nic tylko radośnie podskoczyć i przyklasnąć.
Mam nadzieję, tylko że kibice Włókniarza doczekają się normalnych ludzi w swoim klubie i nie będą z ich SKARBU robili pośmiewiska bo w Świętym Mieście tego być nie powinno, ja pamiętam inny Włókniarz i na taki czekam i życzę aby wrócił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (18|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wiki69

Włókniarz nie jedzie w meczu finałowym, skład jest wystawiony jaki jest ale mecz się odbędzie to jest ta różnica. Nikt tu nie ucieka .
Szkoda mi kibiców z Torunia ale to włodarze klubu taka decyzję podjęli w meczu finałowym , oni wiedzą zawsze lepiej a kibica mają gdzieś. W Cze-wie sytuacja jest trochę inna bo kasy nie ma ale też winić za nią trzeba tych co klubem rządzili. Wszyscy pouciekali , nie wiem może nie mogli się dogadać z panem S ? Patrząc to skład oszczędnościowy, pewnie obecni działacze liczą , że na meczu z Toruniem będzie cały stadion , wiadomo kasa i wypłata dla zawodników.Podejrzewam ,że do końca sezonu na wyjazdach będzie skład taki jak w Tarnowie( obym się mylił) a na domowym torze najmocniejszy . Tu jest walka o przetrwanie i nie pogłębianie zadłużenia , przydał by się jakiś sponsor z kasą może paru .Mam jedno pytanie do prezesa Mizgalskiego czemu nie ma dużego sponsora-moze kilku? My jako kibice największy sponsor klubu , wywiązaliśmy się przybywając licznie na mecze w zeszłym sezonie jak i w tym .Zarząd nie wiem co robił tyle czasu, liczył gruszki na wierzbie? Sam nikt nie przyjdzie. Największa publika w lidze , mecze widowiskowe i nikt nie umie tego wykorzystać.
Miejmy nadzieje , że będzie lepiej ,więc wszyscy na mecz z Toruniem.
pozdr. dla normalnych kibiców

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz

My jako kibice największy sponsor klubu , wywiązaliśmy się przybywając licznie na mecze w zeszłym sezonie jak i w tym

najwazniejszy i najliczniejszy sponsor klubu ale nie najwiekszy,bo wplywy z biletow to ~1/6 budzetu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ROSE

Wiadomo, że nikt nie ucieka i nie ma potrzeby tego przypominać ale w tej sytuacji kaleczy się rywalizację sportową.
Dziwią mnie aż tak wielkie problemy finansowe u Was w klubie bo dochód z biletów macie bardzo duży i pytanie gdzie ta kasa idzie.
Czarno widzę Wasze kolejne spotkania chyba że pozyskacie sponsora i to bogatego.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Wiem ale zobacz jakie oni mają ciągle problemy z kasą, wiecznie. Wiem, że mają przepłacone kontrakty ale z drugiej strony każdy prawie tam ma problem z wynagrodzeniem.

| Odpowiedz
blokuj
CKM_

Osły przepłacili kontrakty i teraz mimo wielkiej frekwencji i tak nie stać ich na zapłacenie zawodnikom za mecz. A przecież jeszcze masa zaległych... W klubie Włókniarz nie ma obecnie pieniędzy nawet na najbliższy mecz z Toruniem - na jego organizację, nie wspominając o biegopunktówce. Tak wygląda sytuacja. Nie wiem tylko, czy jest się z czego cieszyć także z punktu widzenia pozostałych klubów. Bo widzę, że ataki są zaciekłe - na wszystkich od nas, choć wiadomo kto narobił bajzlu, oni i tylko oni. Zeszmacili nasz Włókniarz na samo dno. Niestety przewidywałem to (nie tylko ja) od samego początku. Szkoda. Teraz albo znajdzie się nowy sponsor, albo mecz z Toruniem może być ostatnim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Cysio

Końcówka 2011. Griszka miał świetny sezon i kusił go Falubaz. Maślanka powiedział, że nie stać go na taki wysoki kontrakt. Wtedy do gry weszło KJG i obiecało złote góry. Kontrakt podpisano, Maślanka się odsunął. Wtedy się to zaczęło. Następne lata to przepisywanie długu z roku na następny.
Aż w końcu się to skumulowało. Może gdyby nie ściągali Walaska, to jeszcze by to potrwało. A tak niestety przekroczyli Rubikon.

| Odpowiedz
blokuj
CKM_

Szkoda gadać. Towarzycho zarządzające obecnie Włókniarzem kompletnie nie nadaje się do normalnego biznesu. Wydawało im się, że to bułeczka z masełkiem. A swoją drogą Maślankę mieszali z błotem. Proszę, jeśli ktoś jeszcze nie czytał. Polecam zwłaszcza tym co przed panami na kolanach klękali, a w Mariana walili obelgami. Ot, życie:
"Następcy Mariana Maślanki, wieloletniego prezesa częstochowskiego Włókniarza, nie uwierzyli, że z własnych pieniędzy wspierał klubową kasę i donieśli na niego do prokuratury. Śledztwo w sprawie domniemanych przekrętów trwało półtora roku. Właśnie zostało umorzone.
Gdy Marian Maślanka odchodził przed dwoma laty z Włókniarza, nowe władze klubu obwiniały go o finansowe problemy spółki.
Zarząd i rada nadzorcza klubu na początku lipca 2012 r. złożyły doniesienie "o podejrzeniu oszustwa na szkodę klubu i przekroczenie uprawnień przez prezesa". Powód? Prezes Maślanka miał - zdaniem jego następców - w latach 2008-2011 udzielać klubowi solidnych pożyczek, "nie mając pokrycia w osobistym majątku i legalnych źródłach". Doniesienie dotyczyło też pracowników klubu zajmujących się jego sprawami majątkowymi, bo "sposób prowadzenia księgowości był wątpliwy". Sugerowano, że prezes "podbierał" pieniądze od sponsorów, a potem jako własne pożyczki udzielał ich klubowi. Doniesienie poza ogólnikowymi stwierdzeniami nie zawierało ani jednego mocnego dowodu, że doszło do przekrętu i było dość kompromitujące dla włodarzy Włókniarza. Wysłano je do Prokuratury Krajowej z sugestią, by śledztwo przekazać poza okręg częstochowski z uwagi na "szerokie znajomości Mariana Maślanki". Tyle że Prokuratura Krajowa została zniesiona 31 marca 2010 r., a zastąpiła ją niezależna od resortu sprawiedliwości Prokuratura Generalna. Doniesienie wróciło do Częstochowy. Od 20 sierpnia 2012 r. sprawą zajmowała się tutejsza prokuratura okręgowa, która, by odsunąć podejrzenia o koneksje z byłym prezesem Włókniarza, zleciła - nadzorując śledztwo - prowadzenie czynności specjalistom od przestępstw gospodarczych i korupcji KWP w Katowicach. Przez niemal półtora roku wnikliwie prześwietlano osobisty majątek Maślanki i klubowe dokumenty z lat 2008-2011.
- Przywieźliśmy pół ciężarówki papierów - opowiadali potem śledczy. Oto efekty śledztwa. W 2006 r. CKM Włókniarz został spółką akcyjną. Prezes Maślanka miał w niej najpierw 700 akcji, potem gdy ze sponsorowania wycofał się "Złomrex", ratując klubowe finanse wykupił akcje tej spółki, stając się głównym udziałowcem Włókniarza. W 2009 r. trzykrotnie ratował klub, udzielając mu pożyczek z własnych pieniędzy. I na koniec 2010 r. to spółka akcyjna była winna Maślance bardzo pokaźną kwotę. - Nie było żadnej lewej kasy. Klub otrzymywał od sponsorów bezpośrednio na swoje konto przelewy bądź gotówkę. Żadna złotówka od sponsorów nie przepłynęła przez konto prezesa - mówi o wynikach śledztwa Tomasz Ozimek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie. - Działania prezesa nie wyrządziły szkody w majątku spółki Włókniarz ani żadnej osobie prawnej bądź fizycznej.
Śledczy ustalili, że wykazywane kwoty w dwustronnych umowach pożyczek, które udzielał Maślanka, faktycznie trafiały na klubowe konto. Jednocześnie na podstawie informacji od służb skarbowych ustalono, że prezes faktycznie miał na to pokrycie w prywatnym majątku.

Wobec takich ustaleń śledztwo zostało umorzone".

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Czytałem wcześniej. Marian był pasjonatem a Sukiennik szukał winnego. Później powielał ten schemat, najpierw wobec Emila, a teraz wobec Griszki. Myślę że Artur po prostu przeliczył się z możliwościami i nie potrafił się do tego przyznać.

| Odpowiedz
blokuj
CKM_

Przeliczył się, to prawda. Gorzej, że pewnych doświadczeń powinni byli nabrać już po poprzednim sezonie, tymczasem obrali drogę typu "zastaw się a postaw się". Skoro nie ma pieniędzy trzeba było pójść drogą oszczędnego sezonu i wyprostowania spraw finansowych. Wybrzeże, nikomu nie ujmując, jest do objechania nawet składem bardziej oszczędnościowym. No ale tam dla odmiany nie poszli z głupotą w tango, chwali się.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Wybrzeże też poszło w tango. Awans wygrali z budżetem prawie 2x większym niż Grudziądz. Więc na starcie eligi byli już zadłużeni. Cyrk z Pieszczkiem, Szymko bez sprzętu. Liczyli na powrót Lotosu i się przeliczyli.

| Odpowiedz
blokuj
CKM_

Mimo wszystko porównaj to z Włókniarzem. Jeśli oni w tango, to my - jak mawiał Lepper - w "bredgensa". Zdaje mi się, że z punktu widzenia klubowej kasy (ale i oglądalności meczów) lepiej było zdecydować się na odpuszczenie kontraktów Grzesia Walaska i Jensena, mówi się trudno, ale może jako tako wydoliliby teraz. Podobnie jak nieszczęsny kontrakt z Emilem w roku ubiegłym.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Pełna zgoda. Klindemand był fajnym i w miarę tanim pomysłem, który wypalił. Niepotrzebny był kontrakt raczej drogiego Walaska.

| Odpowiedz
blokuj
CKM_

Wiedzieli, że Grzesio jest u nas lubiany i chyba tylko kalkulatora akurat zabrakło. Bo po zsumowaniu kolejno wszystkich kontraktów nie mogło przecież wyjść na plus, nawet przy kompletach publiki. Oczywiście liczono na sukces, a co za tym idzie nowych sponsorów. Ale to już działa na zasadzie "może jakoś będzie". I jest co widać.

| Odpowiedz
blokuj
wiki69

Podobno miał przyjść jakiś bogaty sponsor albo to była rozsyłana plotka i liczenie na cud. Zresztą co tu dużo pisać jak zarząd nadzwyczajnie kłamał w kwestiach finansowych . Fakt Walaska, patrząc na obecna sytuację niepotrzebnie zatrudnili. Nie ma kasy nie szalejemy bo potem to smród tylko zostaje i dobre imię klubu jest szargane.Skład mamy niezły tylko po prostu nas na niego nie stać i szkoda wielka ,że z Łagutą tak postąpili oczerniając go . Jak by był taki to zimą by odszedł spokojnie do innego klubu a propozycje miał .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
bullet79

Szymko nawet jskby miał sprzęt z Podwójnym dyfuzorem,z KRSem,z Drsem i co tam jeszcze jest,to myślę,że nic to by nie dało chłopakowi;)

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

A Ty myślisz, że jak my kibice w Toruniu się czuliśmy jak nasi możnowładcy nakazali odwrót i jak wszyscy po nas jechali?
Też zeszmacili nasz Apator ale trzeba się podnieść z kolan i dalej dumnie walczyć o medale.
Ja coś czuję, że nie dojedziecie do końca sezonu i dla Waszego klubu może się to skończyć tragicznie.
I tak jak mówisz musiałby się pojawić nowy sponsor który by to zreanimował.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
CKM_

Nie da się ukryć, jest fatalnie. Po cichu wszyscy liczyli, że może jednak jakaś kasa jest skoro zakontraktowali taki fajny skład. Prawda niestety wyszła bardzo szybko. Zresztą od początku tego roku klub robi szopki nie z tej ziemi.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.