Wątek dotyczący artykułu

Awizowane składy na mecz Grupa Azoty Unia Tarnów - KantorOnline Włókniarz Częstochowa

Zgodnie z zapowiedziami, częstochowski KantorOnline Włókniarz wybiera się do Tarnowa w rezerwowym składzie. W sumie w zestawieniu Lwów ujrzymy aż czterech młodzieżowców.

przeczytaj cały artykuł

Edox sektor 42

Koledzy z Częstochowy - zrozumcie że cała Polska ma nas za wrogów bo kochamy nasz klub pomimo machlojek i matactwa zarządu i kadry kierowniczej klubu. Gorzej jak nas tylko Toruń traktują. Albo nawet gorzej. Teraz do kibiców pozostałych klubów - my kibice Włókniarza też nie popieramy działań klubu wobec zawodników ale co możemy zrobić ? Chodzimy na mecze i dajemy pieniądze między innymi na płacenie zawodnikom - co klub robi z tymi pieniędzmi - nie wiem - na pewno wydaje ale w jaki sposób. Zapraszam cię do Czewy żebyś też kupił u nas bilet - i też będziesz sponsorem Włókniarza. Patrząc na to w ten sposób kibice przyjezdni są sponsorami klubów miejscowych - także my waszymi gdy przyjeżdżamy do was. Idąc dalej Ekstraliga to spółka w której każdy klub ma udziały. Piszesz wyp.... z Ekstraligi!!! Gdy nie będzie Włókniarza w tym gronie to pakiet udziałów musi odkupić inny klub - który go zastąpi. Zrozum ,że całej spółce Ekstraligi nie jest to rękę - między innymi dlatego Toruń nie spadł - bo kto kupiłby jego udziały. Pozdrawiam z Częstochowy! Hejterzy Start !!! Chętnie poczytam wypociny napinacza z Leszna :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szerszeń CKM

Rzadko tu się udzielam, ale dziś już nie wytrzymałem. Napisze tylko tyle, że zgadzam się Tobą całkowicie. Bo co my, kibice jesteśmy winni, że jest tak a nie inaczej :(
A druga sprawa to taka, że chciałem (przynajmniej w swoim imieniu) przeprosić kibiców z Tarnowa, że tak wyszło. Mam tylko nadzieje, że nasza młodzież będzie się chciała pokazać i mimo wszystko stworzy dobre widowisko.
Pozdrawiam wszystkich KIBICÓW żużla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.