Wątek dotyczący posta na blogu

Liverpool w Premier League w sezonie 2013/2014 - podsumowanie

Apator Fan-RSKZ

Sezon 2013/2014 miał być sezonem w którym Liverpool Football Club wróci do czołowej czwórki Premier League.Czwórki w której nie był od pamiętnego sezonu 2008/2009.Rzeczywistość przekroczyła oczekiwania nawet największych optymistów.Klub z Merseyside otarł się o pierwszy od 24 lat tytuł mistrzowski,kończąc (…)

przeczytaj cały artykuł


Hockley

Linkowałeś mi to, a ja nie skomentowałem.
Dobra robota, pracochłonna, ale wnikliwa i merytoryczna, takie blogi się na pewno ceni, ja swój zrobiłem na szybko, nie miałem czasu by odwalić masterpiece, ale za rok po wygraniu paru tytułów coś tam skrobnę :)
Liverpool może i zasługiwał na tytuł, ale zawsze na koniec liczą się punkty. W starciach trójki City-L'pool-Chelsea, to Citizens wypadli najsłabiej, a mimo to wygrali ligę. Duży niedosyt, ale mówiąc szczerze za rok nie będzie ich nawet na pudle :)
Suarez sezon życia, a teraz uraz. Poczytałem trochę i wychodzi na to, że powinien jednak zagrać w Brazylii. Oby, bo nie lubię wielkich turniejów bez wielkich graczy. Tak samo chciałbym by zagrał (jakoś) Falcao.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Dzięki. Co do tytułu.City zdobyło więcej pkt po prostu,takie jest życie.Ale ten sezon i tak był piękny.Również mam nadzieję,że największe gwiazdy się wyleczą na mundial bo to święto futbolu przecież.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.