Wątek dotyczący posta na blogu

Neptun kontra Kybele - kto zatriumfuje?

użytkownik usunął konto

Najważniejszy mecz piłkarski w sezonie :DNEPTUN zwany też Posejdonem ;)KYBELE znana jako Wielka Bogini :)Czy ten Koleś będzie miał okazję przywdziać barwy Atletico???Czy może ta Pani zostanie ucałowana przez Ikera;) ???

przeczytaj cały artykuł

TATOO

Jednym zdaniem "chęci były , ale wp!&%liło się lenistwo" :D :D
Real ma w Tarnowie dodatkowych troje kibiców i to pewnie zrobi tę różnicę ,że wygrają....Ale ! nie jestem fanatykiem i nawet jak dostaną bęcki to nie pochlastam się, w końcu już tyle tych kieliszków mają :P
Najważniejsze są okoliczności w jakich będziemy oglądali to spotkanie i mam tu na myśli KOBIETY ! PIWO ! i TV :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

No niestety masz rację :D A co do samego meczu to najważniejsza jest ta cała atmosfera i otoczka,ale nie powiem,żeby mnie wynik nie interesował;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazik

nie tylko Real ma kibicow w Tarnowie,ale Atletico tez i to wcale nie mniejsza grupe:)ja jestem pewien,ze wygra ATM,do tego stopnia,ze mysli samobojcze nawet mi do glowy nie przyszly,ale jak juz poruszyles ten temat,to dla mnie chlastanie jest zbyt drastyczne,wiec jesli juz mial bym cos wybrac,to przegryzl bym sobie aorte...pzdr

| Odpowiedz
blokuj
Gaizka

Przecież on jest kibicem Realu, nie wiem dlaczego w ogóle informujesz go co robią porządni ludzie. Dla takich jak on już chodzenie na dwóch nogach jest szczytem nowoczesności. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego Nergal był przetrzymywany w tak nieludzkich warunkach to ja ci odpowiem, że wcześniej tę celę zajmowali właśnie kibice Realu (bardzo łatwo można to sprawdzić na stronie rosyjskiego ministerstwa nadsprawiedliwości).

| Odpowiedz
blokuj
fazik

czyli wyglada na to,ze zakonczy sie tak samo,nawet nie wazne od wyniku,czyli schlaniem,upiciem,skonsumowaniem znacznych ilosci,czy jakkolwiek ktos sobie to nazwie:).jeszcze 2 godzinki do meczu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.