Wątek dotyczący posta na blogu

Neptun kontra Kybele - kto zatriumfuje?

użytkownik usunął konto

Najważniejszy mecz piłkarski w sezonie :DNEPTUN zwany też Posejdonem ;)KYBELE znana jako Wielka Bogini :)Czy ten Koleś będzie miał okazję przywdziać barwy Atletico???Czy może ta Pani zostanie ucałowana przez Ikera;) ???

przeczytaj cały artykuł

asia

Moje dziecko mówi tak..."Jeśli Benzema zagra piach to przegrają...." Więc chyba wszystko jasne...:)Ja nic z tego nie rozumiem,ale skoro mój syn tak mówi to na pewno tak będzie..:):D
A ode mnie..no cóż..zdjęcia wyjątkowe ładne..te kolory,ta grafika...a te pomniki i ci kibice...wprost wymarzeni..:)
Chciałeś to masz...:D:D:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Ja tylko uprzedzam...będziesz jeszcze żałował...:D:D:D Ciężko w moich komentarzach doszukać się retoryki...:)))A jeśli chodzi o piłkę, to taki ze mnie znawca, jak z Ciebie Zakonnik..:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bachus

Powiem w ten sposób kopana już staram się nie interesować,ale dla tradycji jestem za REALEM...
Piłka najbardziej się interesowałem i chyba się to już nie powtórzy jak pod kierownictwem najlepszego trenera 100 lecia Polskiej piłki nożnej Kazimierza Górskiego to się zaczęło od MISTRZOSTW ŚWIATA MONACHIUM 1974...)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Gaizka

Powiem Pani szczerze, że ja od roku nie napisałem tak fachowego komentarza :) Poza tym ty wiesz, że Benzema gra w ataku Realu, a mi się wydawało, że Morientes :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.