Wątek dotyczący artykułu

Roland Garros: Zacznie Radwańska, Janowicz i Przysiężny powalczą o złamanie serii

Już w pierwszym dniu wielkoszlemowego Roland Garros 2014 zaprezentuje się czworo polskich tenisistów. W niedzielę odbędzie się w sumie po 16 spotkań I rundy singla pań i panów.

przeczytaj cały artykuł

Jankus

Niewątpliwie występami w Hiszpanii sobie zapracował na takie Twoje słowa :)
Na pewno od kilku miesięcy widać dużą zmianę - na moje oko gra z większym rozmysłem i przekonaniem i tylko zadaję sobie pytanie, jaka w tym zasługa Changa. Poza tym mimo wszystko w ostatnich latach bardzo wzmocnił się fizycznie, o czym świadczy dojście do drugiego tygodnia w trzech z ostatnich pięciu szlemów. Mimo to jednak uważam, że powtórka z ubiegłego roku (4. runda) będzie już jakimś sukcesem, bo w drodze do niej prawdopodobnie będzie musiał pokonać i Dawidienkę i Dołgopolowa, a Kliżan to też nie dmuchawiec, nie? ;)
A jako że byliśmy przy Radwańskiej, to zresumuję: drogę do drugiego tygodnia ma (na papierze - bo to da się jakoś porównać) ewidentnie trudniejszą.
Dla mnie - i w przypadku Japończyka i w przypadku Polki - każdy wynik powyżej czwartej rundy będzie jakąś premią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.