Dyskusja

bartollo

przejdź na stronę użytkownika

dandalini

cześć mam do ciebie głupią sprawę,bo stało się tak. Kupiłem w piątek przed treningiem KMŻ bilety ulgowe, ale niestety przez pomyłkę mojej Mamy zostały lekko rozerwane i znalazły się w konterze, ale jednak je znalazłem ,nie wiesz czy przy takiej sytuacji , powinni mi przyjąć te bilety jak coś mam paragon potwierdzający zakup tych biletów. To głupia sytuacja ale proszę o rozwianie moich obaw.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dandalini

jeżeli chodzi o facebookowy fanpange to niestety go nie mam. No cóż mogę zrobić, trzeba skleić taśmą te bilety pokazać panom ochroniarzom wytłumaczyć im sytuacje dlaczego w takim stanie są bilety, a jak tego nie zrozumieją to pokaże im paragon z zakupionych biletów. Raczej powinni mnie puścić , no przepraszam ,ale zapłaciłem 30 zł, fakt zdarzył się wypadek, ale powinni wpuścić gorliwego kibica. Tak tylko w woli ścisłości nie wiesz jutro o której tak mniej więcej otworzony może być stadion, by kibiców mogli wpuścić jak najwcześniej to się zapytam. Czy nie będą robić mi problemów.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dandalini

o 13.30 masz rację tak zrobię .Dzięki za pomoc, pozdrawiam i do jutra oby KMŻ wygrał mecz z Polonią. Oby tylko Woodward się przebudził i juniorzy, i aby się nie przebudził Hans Andersen.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.