Dyskusja

.WerUNIA

przejdź na stronę użytkownika

bachus

Paweł,Wera to jest MONA LIZA na ta tych zdjęciach,a jakbyś ją zobaczyłna zywota to ojoj,a ja ja widziałem i powiedziałem jest śliczna...pozdrawiam....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Wiem ,że buziaczków nie przekazał,więc robię to teraz..:)******Dawno Cię nie słyszałam,nie widziałam...:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
.WerUNIA

No nie przekazał :D Także dziękuję i również odsyłam :***
Faktycznie, troszeczkę Cię zaniedbałam ostatnio, wybacz :)))

| Odpowiedz
blokuj
asia

Cześć Pawełku...:)Ja też zaraz znikam...dziecko wraca ze szkoły trzeba obiadek dać...:)Ale Tobie miłej pracy życzę..jak najmilszej..:):):)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
pablo80

Poczułem się tym również ugodzony, więc mogę powiedzieć tylko jedno: LODY SIĘ STOPIŁY :D
I bez koketeri mnie tu :)))
Dzień dobry, a zarazem dowidzenia, bo praca wzywa.

| Odpowiedz
blokuj
.WerUNIA

Mało prawdopodobne, by tyle osób mogło BEZ POWODU się na kimś uwziąć... Z powyższego wniosku jasno wynika, że jednak COŚ musi być na rzeczy.

| Odpowiedz
blokuj
wąż

no wlasnie wymyslily sobie ze mialem konto anty banda i obrazalem laseczki z nimi mi sie super gadalo,nie mialem powodu aby to robic,ogolnie dno i zenada takie zachowanie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
.WerUNIA

Jeju, czuje się jak sędzia, który przesłuchuje dwie strony.. Oskarżony broni się, jak może.. Szkoda, że dowodów w tej sprawie tak mało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
.WerUNIA

Dobra, ja już się boje udzielać na sf. Nawet na fejsie mnie osaczają. Gdzie te czasy, kiedy zaczynałam "kariere" na tym portalu ?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
wąż

Nie słuchaj się studenta,nie miałem z tym nic wspólnego.Oskarżyły mnie nie słusznie!a grubasek chodzi i tu sie wcina oraz pomawia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Apator Fan

Ostrzegam Cię tylko.Arletta i Margit próbowały z nim żyć w zgodzie co skończyło się tym,że gadzina założyła kolejne konto i wyzywała z nich nasze tarnowskie kolezanki od najgorszych.

| Odpowiedz
blokuj
.WerUNIA

Matko, co to się dzieje ... Przecież takie rzeczy nie mogą dziać się na poważnie. Bez powodu.
Powtórzę się, ale ja na serio już się boje tu wypowiadać. Kiedyś było zupełnie inaczej.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

No zmieniło się trochę.Co na to poradzić.Swoje zadanie wypełniłem więc więcej CI tablicy spamowac nie będę :D.Ps.Waż jestes załosny.Kłamiesz na kazdym kroku.No i kup sobie okulary.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.