Wątek dotyczący artykułu

Real Madryt na dłużej na europejskim tronie? "Królewscy mogą rządzić w LM przez lata"

Zdaniem Bernda Schustera, który przed laty prowadził Królewskich, a ostatnio pracował w Maladze, ekipa Carlo Ancelottiego może także za rok świętować wygranie Ligi Mistrzów.

przeczytaj cały artykuł

kurs

Nie mam wątpliwości że Realem w przyszłym roku będzie jeszcze silniejszy :) Tylko pytanie co na to rywale, Barca wróci odbudowana, Pep poukłada sobie klocki w Monachium, Murinho będzie mógł popracować dłużej, Liverpool wchodzi z przytupem na salony, PSG i City dalej będą się wzmacniać, jest paru kandydatów jak Real... Zobaczymy jak będzie :) Pod względem psychicznym w przyszłym sezonie zapewne będzie im o wiele łatwiej. Dokooptować do lub za Benzeme jakiegoś napastnika, znaleźć godnego zmiennika dla Xabiego i Real teoretycznie może wszystko, ale rywale nie śpią :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

Barca wróci odbudowana

Chciałbym w to wierzyć, ale jakoś nie nastawiam się, że pierwszy rok Lucho przyniesie od razu oszałamiające efekty. Drużyna będzie w budowie, sporo może się w niej zmienić i będę zaskoczony jeśli od samego początku będą mocno konkurencyjni czy to w lidze, czy w LM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pifpaff

byle to nie była budowa prowadzona w sposób budowy naszej kadry, im więcej ciekawych meczy tym lepiej :) poziom lig i lm powinien wzrastać.

| Odpowiedz
blokuj
kurs

Niby tak, ale skoro dzisiejsza Barcelona potrafiła walczyć do ostatniego meczu o mistrzostwo i skończyć ligę przed zwycięzcą LM, to lekceważyć jej nie wolno. Dlatego nie mogłem jej pominąć w zestawieniu klubów które w przyszłej edycji będą w roli faworytów... Żeby Barca przestała się liczyć to chyba atomówka musiałaby rąbnąć :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
LexoN

Wiem wiem, ja tam staram się nie podsycać atmosfery, bo sam głęboko w duchu wierzę, że team Lucho odpali :) Chciałbym za nieco ponad rok (finał LM podobno ma być w czerwcu) mógł sie cieszyć tak jak Wy teraz :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kurs

Będzie ciężko, bo my nie mamy dość :D Choć na taki finał Barca-Real nie mam nic przeciwko, ale wiadomo z jakim zakończeniem ^^

| Odpowiedz
blokuj
LexoN

Gdyby finał Barca - Real miał taki przebieg jak ten wczorajszy z zakończeniem na korzyść Barcelony to z euforii dostałbym chyba jakiś nadludzkich mocy :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kurs

Tu trzeba uważać żeby na zwał nie zejść :D Ja wczoraj byłem blisko... Paznokci mi nic nie zostało, a ludzie w bloku mają mnie za skończonego świra i wariata, ale co tam :D Takie emocje to cała kwintesencja piękna tego sportu ^^

| Odpowiedz
blokuj
pifpaff

ja też denerwowałem sie niesamowicie ale jak zobaczyłem czas doliczony czułem że tan gol wpadnie i tak jakoś w trakcie 2giej połowy pomyślałem ze ten finał wygramy chyba tylko wtedy jak ramos strzeli, uważam że chłop jest w tej częsci sezonu niesamowity i tak juz z przymrużeniem oka, na MS powinien chyba grać na ataku bo goli strzela więcej od napastników chelsea..

| Odpowiedz
blokuj
kurs

Po golu strzelonym przez Ramosa, zeszło ze mnie całkowicie powietrze :D byłem w tym momencie już pewny na 100% że nie wypuszczą tego pucharu :) Ale do tego czasu bałem i denerwowałem się piekielnie. To prawda, nawet nie patrząc na tą bramkę, a na jego grę w obronie, to niesamowite jak wszystko czyścił, ustawiał obrońców i rozgrywał piłkę. Był wszędzie, można było odnieść wrażenie że Varane jest tam niepotrzebny, bo Ramos i tak wszystko zastopuje :D wielki lider i wódz, to był jego mecz.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.