Wątek dotyczący artykułu

Przepychanki po meczu Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno! Gdański klub w poniedziałek zadecyduje o karach!

Po spotkaniu Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk doszło do przepychanek między zawodnikami i mechanikami. Osoby, które doprowadziły do zajść, zostaną przez gdański klub ukarane!

przeczytaj cały artykuł


Draumr

Nie sądziłem, że to napiszę! Widzę, że Arturo wreszcie dorósł i przestał udawać gwiazdę, a zaczął być zawodnikiem przez duże Z. Oby wytrwał w tym, bo wcześniej w Grudziądzu jednym z głównych mącicieli był właśnie Artur. Dzisiaj jest nie tylko zawodnikiem na torze, ale i w parkingu, czyli tam gdzie go wszyscy potrzebują najbardziej. Tak trzymaj - Artur!!! Trzymajcie sie gdańszczanie. Jeszcze nie wszystko stracone.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

Artur czasem palnie coś w mediach ale bardzo angażuje się w jazdę i walczy o wyniki, przypomnij sobie co wszyscy wypisywali przed sezonem, 2-4 punkty w meczu i to tylko u siebie, nikt na niego nie stawiał. On pokazuje, że po prostu ma "jaja", za to mamy "gwiazdorka" - wychowanek - "na własnej krwi" wychowany a niestety zachowanie jego teamu "jak widać na załączonym obrazku". Tyle, że to team nim rządzi i takie są tego konsekwencje. Źle się dzieje i nabrzmiały wrzód niestety pękł. Czy da się teraz zagoić tę ranę ? Czas pokaże ale i nagli bo tak dalej być nie może !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.