Wątek dotyczący posta na blogu

La Decima

użytkownik usunął konto

Oczywiście nie mogłem sobie nie podarować tego pięknego wydarzenia blogiem;) animacja pokazująca jak do tego doszło :)Real Madryt po raz dziesiąty zdobył Puchar Ligii Mistrzów (1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1966, 1998, 2000, 2002, 2014) wcześniej zwany jako Puchar Europy Mistrzów Klubowych Radość (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80

Zbierasz, zbierasz :D
Jak Ci się fan trafi ;)
Po za tym uważam, że jak ktoś chce wyrazić swoją opinie to powinien założyć konto i się wypowiedzieć. Ja nie chce ani plusów, ani minusów od niezalogowanych. Tak samo chciałbym wiedzieć kto dał mi minusa, czy ktoś poważny? i powinienem się zastanowić nad tym co napisałem? Czy jakiś trolik którego zlewam?
P.S. Mój dzisiejszy super blog jest skierowany także do Ciebie :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Margit

Nie zwracam uwagi na plusy i minusy, ale najwięcej zbierałam od Tomasa68 vel KsVitold.:) Teraz go blokuje , bo takie debilizmy pisze ,ze w oczy kole :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Dlatego też blokuje Nowika i... Tomasa68 :)
Też nie zwracam uwagi na minusy, a chciałbym :)
Tak jak mówie. To minus jest oznaką bezsilności i braku argumentu. Chociaż czasami treba komuś przywalić :D

| Odpowiedz
blokuj
Margit

Blokuje kilku "mądrych inaczej", ale nie niezalogowanych. Ja tylko dbam o swój dobry nastrój i nie zamierzam czytać głupot :P

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Czyli zablokujesz wszystkich, którzy nie będą typowali Waszej klęski w następny weekend? Proszę, napisz, że się ze mną zgadzasz :)

| Odpowiedz
blokuj
Margit

Nie ! Blokuję tylko tych , którzy założyli konto tylko po to żeby siać zamęt i prowokują kłótnie. Aha ! I tych którzy mi ubliżają :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Nowik

Unia tez moja droga ;) Przyznasz jednak ze to zawsze od lat wlasnie z Toruniem mielismy napiekniejsze jak i najbardziej skandaliczne mecze. Z Tarnowem jest inna adrenalina ale bardzo lubie wasza druzyne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.