Wątek dotyczący artykułu

Miami Heat o krok od awansu do wielkiego finału NBA!

Miami Heat po raz trzeci pokonali Indianę Pacers i są o krok od awansu do wielkiego finału NBA. Obrońcy tytułu triumfowali 102:90, a kapitalną partię rozegrał LeBron James.

przeczytaj cały artykuł

DamianCKM

Nazywanie Hibberta centrem All-Star jest żenujące.Gość ma 218cm wzrostu jest wielki a gra gorzej niż słabo.Indiana się posypała i już nie uratują tej serii,Miami w finale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Barteq

Nie oszukujmy się,Indiana od 53 meczu w RS zaczęła dołować i do tej pory nie wydzwignęli się z tego dołu (pokonanie po męczarniach osłabionej Atlanty i bądź co bądź bardzo zdolnej lecz niedoświadczonej drużyny Marcina-to był mus-a na Miami z taką formą w kratkę nie mają jak się przeciwstawić im... Zeszły sezon o wiele bardziej udany.Myślę,że strata D.Grangera i pozyskanie E.Turnera wprowadziły niezły popłoch i to mogą być decydujące czynniki,tak słabej gry drużyny z Indianapolis.Bardzo szkoda mi R.Allena i S.Battier'a którzy po tym sezonie raczej na pewno zakończą kariery.A HEAT bd.ciężko znaleźć godnych zastępców na ich miejsca,chyba że do rotacji wejdą na dłużej J.Jones czy M.Beasley... Pożyjemy zobaczymy na pewno dużo się będzie działo po tym sezonie w ekipie z Florydy,zobaczymy co 'Brylantowy Pat' wymyśli...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DamianCKM

Czy ja wiem czy szkoda.Allen miał wspaniałą karierę,jego trójki będą wspominane przez wiele wiele lat.Trzeba wiedzieć kiedy odłożyć buty na kołek a nie męczyć się tak jak np.Nash.

| Odpowiedz
blokuj
Barteq

Niby racja,ale będąc tak dysponowanym na prawdę miał by szansę jeszcze bardziej pod śrubować rekord 3-jek (w RS)-chociaż i tak myślę,że prędzej czy później pobije go S.Curry z GSW (oczywiście jeżeli ominą go wszelkie poważne kontuzje).A nóż może udało by się jeszcze nawet powalczyć o kolejny pierścień?Prawda jest taka,że Ray w tej chwili gra 'niebo' w porównaniu do swojego dawnego przyjaciela z Celtów KG... Ale jeżeli ma kończyć to najlepiej z pierścieniem i w blasku chwały,ponieważ zasłużył sobie na to przez całą karierę.

| Odpowiedz
blokuj
Barteq

Heat vs Thunder-a jak będzie przekonamy się chociażby po dzisiejszym 4 meczu w Oklahomie... San Antonio-wydaje się być jeszcze trudniejszym rywalem,dla Heat (biorąc pod uwagę ich perfekcyjny styl gry,w którym niemalże każdy zawodnik z rotacji może mieć podwójną zdobycz punktową,i nie będzie to niespodzianką żadną...) Pamiętajmy,Heat jeszcze w Finale nie są,ale pogdybać możemy-dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe,ale odrodzenie Indiany? Szczerze-nie wierzę w takie cuda...

| Odpowiedz
blokuj
Velociraptor

Myślę, że dużo większym problemem może być zastąpienie Lebrona (jeśli to w ogóle możliwe) i związana z tym reorganizacja całego zespołu, jeżeli plotki okażą się prawdą i odejdzie po tym sezonie. Oczywiście to tylko były plotki, ale jeśli Miami nie wygra pierścienia to jest to nawet całkiem prawdopodobne.

| Odpowiedz
blokuj
Barteq

'Brylantowy Pat' ze spółką już na pewno mają plan na przyszły sezon(wszystko też zależy czy Miami wygra 3 mistrzostwo z rzędu),jak będzie to się jeszcze okaże,na pewno możemy się spodziewać,że D'Wade na 99% zostanie na Florydzie do końca kariery... Najbardziej prawdopodobne wydaje się odejście Krzyśka,a jak dla mnie świetnie się wpasował w te trio tylko za dużo $ spływa do niego-biorąc pod uwagę że ma tyle samo co LBJ (który na pewno porządnie się zastanowi i nie powtórzy swojego show z 2010r),czas pokaże-co z tego wszystkiego wyniknie...

| Odpowiedz
blokuj
Velociraptor

Myślę, że ambicją Lebrona po tym jak ma już mistrzostwa może być przeniesienie się do jakiegoś legendarnego klubu, np. Lakers lub NYK, nawet po "rabatowej" cenie. Wade to tzw. franchise player, zgadzam się, że na 100% się nigdzie nie ruszy. A co do mistrzostwa, jeśli już zaczęliśmy gdybać: zaryzykuję bardzo kontrowersyjne stwierdzenie, dzisiejszy mecz wyłoni mistrza NBA. Jeśli wygra Oklahoma, to najprawdopodobniej ona wygra Zachód, ale Miami da sobie z nimi radę. Jeśli zaś SAS, to prowadzenia 3:1 raczej już nie wypuści z rąk, a w finale powinni sobie poradzić z Miami. Przewaga parkietu i żądza mordu za ostatni finał zrobią swoje. Oczywiście to tylko czyste fantazje i dosłownie wszystko może się wydarzyć, łącznie z powrotem Indiany, ale wydaje mi się, że coś w tym jest. Także dziś w nocy jest co oglądać. Szkoda tylko, że ten mecz akurat mnie ominie:/

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.