Wątek dotyczący artykułu

Awizowane składy na mecz SPAR Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów. Brakuje Krzysztofa Kasprzaka

W najbliższą niedzielę w Zielonej Górze odbędą się derby Ziemi Lubuskiej. Przedstawiciele SPAR Falubazu oraz Stali Gorzów podali już awizowane składy na ten mecz.

przeczytaj cały artykuł

Tomek z Bamy

Bolo! Ja Ciebie prosze wez Kaczmarka lub Karczmarza za Cyfera. Trzeci rok w lidze i zero wynikow. Ernest Koza pierwszy rok w lidze i robi po 6 punktow. Jak nie przywiezie w derbach za soba Strzelca czy Zgardzinskiego,bo o Adamczewskim nie wspomne,to juz naprawde czas na zmiane na tej pozycji w skladzie. Ide z Boczkiem,Haszmenem,Pomaranczem na bulwar ogladac derby,wiec zapraszam wszystkich kibicow Staleczki do glosnego dopingu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pele stal

No to się spotkamy zabieram właśnie ze sobą Jurka,Andrzeja i Radka a dojechać mają Irchonszcz,Kapitan,Guziec i prawdopodobnie pies jeśli będzie miał z kim dzieci zostawić

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomek z Bamy

No to damy czadu z tymi chippendalesami. Najpiekniejsi faceci w calej firmie,a do tego moga sporo wlac w siebie...A Kapitan to kto? Gdzie robi,bo nie moge zaczaic bazy? Wiesz ciagle na kacu jestem i laski mi w glowie. Guzca nie bierz,zepsuje mi wieczor swoja uroda,ja tylko tylko umawiam sie mlodymi laskami do 25lat. Jak mozesz,to zadzwon po tego lenia Jacka z drukarni i niech nie wymieknie jak bedziemy pic wodke z literatek,a jak Jacek szerokodupny bedzie mial czas,to niech przygotuje wsciekle psy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.