Wątek dotyczący artykułu

Bertus Servaas: Chcemy mieć polski zespół

- Z ostatnich trzynastu meczów przeciwko Wiśle wygraliśmy dwanaście. Nie widzę więc powodów, dlaczego celowo mielibyśmy ich osłabiać - mówi prezes Vive Targów Kielce, Bertus Servaas.

przeczytaj cały artykuł

fragles1

Bo tak czytam i sie zastanawiam ???? Czy Bertus grozi zawodnikom z Plocka zeby przechodzili do Kielc ???? Grozi ze im ridziny bedzie nekal ???? Chyba nie ??? Tak mi sie wydaje. Przeciez oni nie musza tych kontraktow podpisywac . A jednak to robia . Wydaje mi sie jednak ze problem tkwi w zlej polityce kadrowej Plocka. Przeciez Servaas nie bedzie kupowal zawodnikow druzyn z dolnej czesci tabeli (z calym szacunkiem dla tych druzyn). I tak patrze z boku bo naprawde chcialbym zebysmy mieli jak najwiecej druzyn na jak najwyzszym poziomie, ale problemow trzeba szukac na wlasnym podworku. Plock stracil wielu wartosciowych graczy. Nie tylko Kaczke. Ale z ta reszta takich krzykow nie ma. Hmmmmmm. Strata Nenadića ???? Wielki blad. Nie wspomne o reszcie. I boje sie ze jezeli nie bedzie sukcesow w ciagu najblizszych 2 lat to wszystko sie roz..... obym sie mylil. Pozdrawiam wszystkich wiernych kibicow handballa!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (22|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wpm

Ta haha 25lat na podium i koniec sekcji, bo Jurkiewicz odchodzi. Mogę się z Tobą założyc komu predzej pęknie balonik z kasą, ok? Odchodzą pieniądze z RIHAM, od Targów, z UE i skąd pieniądze na dalsze wzmocnienia. Przypuśćmy, że w tym roku nie wchodzicie do LM. Moglibyście juz pomału zwijać biznes.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.