Wątek dotyczący artykułu

Bertus Servaas: Chcemy mieć polski zespół

- Z ostatnich trzynastu meczów przeciwko Wiśle wygraliśmy dwanaście. Nie widzę więc powodów, dlaczego celowo mielibyśmy ich osłabiać - mówi prezes Vive Targów Kielce, Bertus Servaas.

przeczytaj cały artykuł


into the vortex

Nie rozumiem po co w ogóle jeszcze rozgrzebywać temat. To jest wolny rynek i Bertus najnormalniej w świecie szuka dobrego pracownika do swojej firmy. Nie wiem po co on się tłumaczy.
Co do samego Jurkiewicza, facet po prostu chce przekuć swoje doskonałe 5 minut w lepsze zarobki i próbę zapisania się w historii handball'a. Nie dziwota, że chce grać za więcej i o więcej niż w Płocku. W dodatku jeśli sygnalizował wcześniej, że chce zostać a potem był kilkukrotnie zbywany to o czym mowa? Facet czuł pismo nosem, widział, że Wisła jest obecnie niestabilna. Jaką miał gwarancję, że za rok nie spotka go los Lijewskiego czy Eklemovica (a w dodatku po słabym sezonie, który rozegra z Milasem czy Całujkiem jego wartość spadnie i wtedy ew. propozycja z Vive już mogłaby nie paść). Rozumiem, że się kibicuje całym sercem swojemu klubowi, ale to chyba nie oznacza, że się ma klapki na oczach?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (20|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
into the vortex

Jeśli Wisła się uprze to oczywiście, że wypełni kontrakt. Ale pomyśl co lepsze jest dla Wisły? Przyjąć 100-150 tysięcy euro (+ ew. Rosińskiego) i oddać Mariusza teraz, a kasę zainwestować w 1-2 graczy, czy raczej trzymać pracownika, który może niekoniecznie będzie chciał zabijać się o wynik. Nie sądzę aby Jurkiewicz totalnie spuścił z tonu, ale jeśli będzie otoczony Całujkiem, Milasem czy Pusicą to będzie miał alibi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GRZECHO77

Nie byłbym taki pewny że nie będzie jeszcze w tym roku bo myśląc logicznie i nie wyrzucając pieniędzy w błoto powinniście wziąć odstępne za Jurkiewicza oraz dajmy na to Rosińskiego w pakiecie a nie z głupiej zawiści że wasz prezes nie zdążył się dogadać z najlepszym środkowym w Polsce i w ten sposób nie będziecie odwlekać o rok budowy zespołu bo budowanie pod Jurkiewicza mija się już z celem.Ja wierzę że zdrowy rozsądek wreszcie wezmie górę u waszych sterników i ten kontrakt rozwiążą za porozumieniem stron z korzyścią dla obu stron.Zatrzymanie Petar Nenadića też byłoby wskazane bo o takiego zawodnika będzie bardzo trudno zastąpić.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jąkała

Taki sam argument, aby Bertus już dziś słono za kaczkę zapłacił.
Jak w tym sezonie skończycie tylko na LAST16 to przy obecnych ubogich ruchach transferowych w Europie, zainteresowani wybiorą miliony ogranego już PSG, milionerskiego Vardara i resztę tuzów tzn: Veszprem, Barcę i THW. A nie daj bóg aby pojawił się jeszcze jakiś arab z bajki albo oligarcha zza Buga.
Więc płaćcie za Kaczkę jak za Złota Kaczkę i powodzenia w LM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.