Wątek dotyczący artykułu

Bertus Servaas: Chcemy mieć polski zespół

- Z ostatnich trzynastu meczów przeciwko Wiśle wygraliśmy dwanaście. Nie widzę więc powodów, dlaczego celowo mielibyśmy ich osłabiać - mówi prezes Vive Targów Kielce, Bertus Servaas.

przeczytaj cały artykuł


Lolek

Dajcie już spokój Mariuszowi. Odchodzi z klubu słabego do klubu dużo lepszego. Odchodzi z klubu, którego ambicją jest udział w finałach MP i PP do klubu, którego ambicją jest F4 ligi mistrzów. Odchodzi z klubu, w którym grałby z zawodnikami przeciętnymi, do klubu, w którym będzie grał z zawodnikami ze światowego topu. Odchodzi z klubu, w którym zawodnik musi się prosić o rozmowy w sprawie kontraktu do klubu, w którym zawodnicy znają swoją przyszłość na n lat do przodu. Odchodzi z klubu w którym zarabia mniej do klubu, w którym zarabiać będzie więcej. CZy o czymś zapomniałem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (16|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sendzia Zgred

Tak zapomniałeś , przechodzi do klubu gdzie kibice są przeganiani po hali jak kozy na wypasie, a jak gruby szepnie słówko i pozwoli wrócić na sektor to wracają jak pokorne cielęta, a na dodatek atmosfera piknikowa z papajem w roli głównej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.