Wątek dotyczący artykułu

Karl Krautz

Moim zdaniem Jurkiewicz spokojnie by sobie poradził w rezerwach Płocka :) to przecież jest profesjonalista jak Sego :D

Zaraz pewnie się odezwą głosy gaciowych o dobru reprezentacji, a co o niej myślał gruby jak zrobił taki szum dookoła najlepszego zawodnika tuż przed bardzo ważnym meczem z Niemcami? Dlaczego zamiast szybko rozwiązać problem, który zrobił, to nie wysyła propozycji wykupu go w tym sezonie? Po ogłoszeniu transferu Sego przed meczem z Kielcami każdy powinien doskonale sobie zdawać z tego sprawę, że grubemu chodzi tylko o zepsucie atmosfery w Płockum klubie. :) I niech nic nie gada o tym, że kielce to duzo lepszy zespol od Wisły bo x razy z nami wygrali.

Liga mistrzów - ten sam poziom
Puchar Polski - 8 kroków
Finał ligi - dogrywka w Kielcach i wygrana Płocka w Płocku, przecież było blisko do 5tego spotkania :)

Tu wasze najlepsze w europie kielce xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Golden_CK

Nie jesteśmy najlepsi w Europie, ale jesteśmy lepsi od Was co w ostatnich 5-6 latach widać jak na dłoni. We wrześniu rozpoczniemy kolejny, 6-ty z rzędu sezon w LM. Mamy w swoim dorobku brązowe medale Ligi Mistrzów po tym jak pokonaliśmy THW Kiel i nikt ich nam nie odbierze. Nie każdy może się pochwalić takim wynikiem a jak chcesz popatrzeć na statystyki to wklejam wyniki Świętych Wojen z ostatnich 3 sezonów. Kto jest lepszy widać jak na dłoni także prezes Servaas powiedział to co każdy wie.
-------
Zestawienie wyników od zakończenia sezonu 2010/11 a więc powyższe wyniki są z trzech ostatnich sezonów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Karl Krautz

baw się dalej w swoje statystyki, prawda jest taka, że w lidze w tym sezonie kielce uratowała dłuższa ławka, jak zawodnicy z Płocka byli wypoczęci to wynik był na styku i jedynie możecie mówić o szczęściu, bo w piątym spotkaniu po kilkudniowej przerwie prawdopodobna by była znowu dogrywka :)

Zresztą już zapomnieliście chyba jak wygraliście puchar polski w Warszawie, jak w Legionowie wygraliście puchar polski. Gdzie tam była ta miażdżąca przewaga Kielc? Ja widziałem tylko szczęście i kilka kroków ponad przepisy.

Przypominam też jak w tamtym roku kielce wygrały sezon zasadniczy, chyba trochę leśne dziadki w porozumieniu z ambitnym trenerem Piotrkowianina wam w tym pomogli bo w Płocku polegliście tak samo jak Wisła w Kielcach.

Kielce dumą związku
związek dumą Kielc :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Golden_CK

Statystyki mówią jedno. Wygrywacie średnio 1 mecz na 10 i to bez względu na to czy sędziuje Polak, Hindus czy Niemiec. Co do wysokości porażek to raz przegrywacie niżej a raz notujecie wyniki typu: 38:30, 34:26 (luty i marzec tego roku) czy w finałach 37:26, 25:34. Aczkolwiek przyzwyczailiśmy się, że obecnie w Płocku panuje przekonanie, że 1-3 bramkowa porażka z Kielcami to zwycięstwo. Nas to już nie dziwi. Nie ma już dumnej Petrochemii, która zawsze walczyła z nami o złoto i tylko to się liczyło. Teraz cieszycie się z porażek. To są fakty.