Wątek dotyczący posta na blogu

Wypożyczenia.

Staleczka1947

W 2 pierwszych kolejkach kilku zawodników nie jechało w naszych drużynach i niektórzy użytkownicy nie zdobyli żadnego punktu. Zainspirowało mnie to do stworzenia listy zawodników, których będzie można wypożyczyć na jedno spotkanie. Niektórzy zawodnicy będą kosztować określoną liczbę punktów.  O to oni:Krzysztof (…)

przeczytaj cały artykuł

You Dash

Wypożyczenie na kolejkę w Dzień Dziecka :)
Jakoś nie ufam Bomberowi, mimo, że jedzie na swoim torze.
Za Harrisa poproszę Tomasza Jędrzejaka za 5 punktów :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Dokładnie tak, widać też po typach u Penhala.
Jarek, który u mnie zastępuje Chrisa, pewnie też pojedzie u siebie dobry mecz, niezależnie od wyniku Falubazu, jednak obecność Harrisa w awizowanym to za duże ryzyko i wolę dmuchać na zimne :)
Swoją drogą nie mogę się doczekać możliwości zamiany miejsc rezerwowego z podstawowym i informacji, ile to będzie kosztowało, jeśli uznam, że mi się opłaca, to masz na 100% pewne, że co najmniej 1 osoba z tego skorzysta :)
Dzięki też za odpowiedź i akceptację :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

A mi punkty uciekną w Pradze, bo spodziewam się Jarka w finale :P
Kolejne będą Malilla i Kopenhaga, tam też Hampel potrafi jechać i walczyć o podium :P
Uciekam spać, dobranoc :)

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Mam wrażenie, że Jarkowi już rok temu brakowało w GP. Jak sobie analizuję te rundy, to zdecydowanie uważam, że medal dały mu kontuzje rywali. Oczywiście w 2012 być może medal mu takie kontuzje odebrały, nie wiadomo, ale w 2013 pech rywali sprzyjał Jarkowi. Teraz może być podobnie: problemy KK, problemy Warda, wyleci ktoś jeszcze, bo sezon jest długi i może mu się uda. Formy z 2010 i 2011 w GP, gdzie medal miał praktycznie pewny i pytanie było o kolor, dziś u niego nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.