Wątek dotyczący posta na blogu

Mundialowe ekipy ... Urugwaj

Gracz z numerem 2

Tylko najstarsi urugwajscy górale i Kasyx pamiętają lata 1930 i 1950. Wówczas Mistrzostwo Świata zdobyli Urusi. Alcides Ghiggia, strzelec gola dającego mistrzostwo świata w 1950 roku Urugwaj prowadzi swoistą magię liczb. Misrzostwa zdobył w latach 1930, 1950. Czwarte miejsce na świecie zajeli 1954, (…)

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan

Ta wycena na transfermakt to zart.Suarez jest klasę lepszy od Cavaniego,który moim zdaniem jest trochę przeklamowany i nie jest aż tak wybitny jak się mówi.
1.Mimo wszystko jest.To bardzo dobry piłkarz tylko moim zdaniem nie jest to ta połka co Suareza czy Ibra.Ja liczę jednak,żę Luis będzie w stanie grać na swoim normalnym poziomie i to on poprowadzi Urugwaj do sukcesu na mistrzostwach czym zapewni sobie walkę o ZP.
2.Urugwaj to niezwykle nieobliczalna drużyna.Mogą znów dojść do 4 a równie dobrze odpaść z grupy.Moim zdaniem jednak z grupy wyjdą ale kosztem Włochów a nie Anglii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek_jestem_blogiem

Wiem, że obrońcy wyceny Cavaniego oprą się na tym, że Suarez nie grał w CL, a więc gole ligowe to za mało by być jeszcze kilkanaście milionów wyżej.
Jednak Cavani też najwięcej strzelał w Neapolu, a w Paryżu to różnie z tym bywa. W CL nie błyszczał specjalnie.
Nie dziwi mnie wysoka wycena Falcao, który jest lepszym piłkarzem od Edisona.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek jestem blogiem

Co do wyjścia z grupy to nawet na chłodno ciężko przewidzieć.
Daleko mi do radykalnych tez o słabości Anglii.
Jednak jeśli nie będzie chemii w tej kadrze to nawet Gerrard, Sturridge czy Rooney nie pomogą.
Włosi nie błyszczą magią nazwisk jak kiedyś, ale potrafią grać na dużych turniejach i to się raczej nie zmienia.
Urugwaj też jest trudny do przewidzenia, ma sporo atutów.
W Kostarykę nie wierzę ani trochę.

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Ja Kostaryki całkiem nie skreślam, a przynajmniej wierzę w to, że zdobędą jakieś punkty. Przy ewentualnej słabej dyspozycji Anglików czy Urugwaju jest to możliwe moim zdaniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jerrypl

Ocen transfermarktu w ogóle nie należy brać na poważnie. Co do oceny Cavaniego się zgodzę w sumie, może nie tyle jest przereklamowany, co ostatnio stał się dużo słabszym piłkarzem po przestawieniu go na pozycję skrzydłowego.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.