Wątek dotyczący posta na blogu

Mundialowe ekipy ... Urugwaj

Gracz z numerem 2

Tylko najstarsi urugwajscy górale i Kasyx pamiętają lata 1930 i 1950. Wówczas Mistrzostwo Świata zdobyli Urusi. Alcides Ghiggia, strzelec gola dającego mistrzostwo świata w 1950 roku Urugwaj prowadzi swoistą magię liczb. Misrzostwa zdobył w latach 1930, 1950. Czwarte miejsce na świecie zajeli 1954, (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

1. Nie wydaje mi się. Tak jak pisałem Cavani mocno spuścił z tonu, po tym jak został przestawiony na pozycję skrzydłowego, to piłkarz który był stworzony do tego by grać jako "klasyczna dziewiątka". To po pierwsze. A po drugie to powątpiewam by Urugwaj był w stanie dojść dalej niż do ćwierćfinału. To jednak słabsza ekipa niż 4 lata temu, co potwierdziły eliminacje.
2. Nie. Z prostego powodu - Włosi najprawdopodobniej wyjdą z tej grupy razem z Urugwajem, a Anglików trudno nazywać europejską potęgą. To raczej europejski średniak.
Tym razem nie będę przypominał procentowych szans na wygranie grupy, by nie wywoływać skomasowanych ataków szyderczych komentarzy wobec mojej osoby:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gaizka

Żebyś wiedział, że czekam na te mistrzostwa tylko dlatego, by przekonać się jak dalece błędne były twoje typy.

Urugwaj wygra grupę przed Włochami :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.