Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia Leszno - Grupa Azoty Unia Tarnów 38:52 (wynik)

Dość nieoczekiwanie Grupa Azoty Unia Tarnów różnicą aż czternastu punktów pokonała w Lesznie miejscową Fogo Unię. Najlepiej dla Jaskółek punktowali Krzysztof Buczkowski i Greg Hancock.

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan

Jeszcze raz przepraszam fanów Unii Tarnów za moje insynuacje.Gratuluje też kolejne kosmicznego wyniku.Jedziecie o złoto w tym sezonie ewidentnie.No a Leszno znów zawodzi.Nie wiem co się dzieje z tą ekipą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (29|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Nie no kolego.U mnie to tak wygląda,ze dopóki mnie ktoś nie sprowokuje to ja się nie spinam.No ale jak juz sie zacznie to na całego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Greg-Tarnów

Trzeba otwierać szampany i cieszyć się że mamy taki zespół.Jeden drugiego potrafi zastąpić dzisiaj Buczek i Gomólski zrobili różnicę.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
fazik

Leszno nie zawodzi,jak sie pisalo przed rozpoczeciem sezonu,ze oprocz Nickiego tam za wielu zawodnikow na poziomie nie ma i ze raczej do PO nie wejda,to jedyna odpowiedzia byly minusy i opowiesci,jak to na mistrza ida...podobnie zreszta jesli chodzi o Apator,duza czesc kibicow pisala,ze poczatek mozecie miec slabszy,ze wzgledu na to,ze duza czesc waszego skladu jest po kontuzjach i zalezy jak szybko wroca do formy i ile pktow do tej pory uzyskaja inne kluby,mam nadzieje,ze jednak Wam sie to uda,bo w PO powinny byc najmocniejsze druzyny,ktore na to zasluguja swoja jazda,a nie kluby ktore tam trafia tylko i wylacznie dzieki temu,ze nie ma sprecyzowanego regulaminu i sa rozne kary za te same przewinienia...pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Apator Fan

podobnie zreszta jesli chodzi o Apator,duza czesc kibicow pisala,ze poczatek mozecie miec slabszy,ze wzgledu na to,ze duza czesc waszego skladu jest po kontuzjach i zalezy jak szybko wroca do formy i ile pktow do tej pory uzyskaja inne kluby,mam nadzieje,ze jednak Wam sie to uda,bo w PO powinny byc najmocniejsze druzyny,ktore na to zasluguja swoja jazda,a nie kluby ktore tam trafia tylko i wylacznie dzieki temu,ze nie ma sprecyzowanego regulaminu i sa rozne kary za te same przewinienia.

Tutaj masz milion procent racji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.