Wątek dotyczący artykułu

SPAR Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 50:40 (wynik)

SPAR Falubaz Zielona Góra pokonał na swoim torze Stal Gorzów 50:40. Liderem zwycięzców był Jarosław Hampel (12). 15 "oczek" i bonus wywalczył dla pokonanych Krzysztof Kasprzak.

przeczytaj cały artykuł

stef z gorzowa

plan minimum wykonany, z 40 wyjechali, co do meczu, to Kasprzak kapitalny, i to mimo kontuzji, Puk niestety znowu słabo, co się dzieje z tym zawodnikiem, Zmarzlik na swoim poziomie, moim zdaniem w dużej mierze ten mecz przegrał nam Paluch, kompletnie nie rozumiem jego decyzji dotyczących zmian, wynik otwiera wg mnie nam drogę do bonusa na jancarzu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wein_gorzów

Bolo chyba musi sie doszkolić w taktyce..a PUK, cóz zabrakło jego punktów a mecz by był na styku ale tym razem to nie jego dyspozycja bo widać że sie rozjeździł a sprzet zawiódł

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
17 WBZ

A co chcesz od Mateja?nie jechal przeciw byle zawodnikom tylko przeciw rownemu skladowi Falubbazu na ich torze i zarowno przegrywal jak i wygrywal z nimi i wlasnie on obok rewelacyjnego Krzyska zasluguje na brawa bo i dzis tez dal mu okazje na wyprzedzenie a wczoraj to bardziej go bronil niz chcial wyprzedzic

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
asia

Niestety,ale od zawodnika takiej klasy wymaga sie wiecej...ale to sa moje slowa.Na 6 biegow...7 punktow to nie jest rewelacja, bo wiemy doskonale ,ze stac Go na lepszy wynik.Mam tylko nadzieje,ze wyciagnie odpowiednie wnioski,tak samo reszta zawodnikow,i zaczna jezdzic tak jak potrfia ,bo to ,ze potrafia to dobrze wiemy,..:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
17 WBZ

I o to chodzi wkoncu niby wczesniej niepokonani u siebie Jarek czy PePe tez ogladali plecy i to niemile,sklady fajne wyrownane i wygrala ta lepsza znajomosc sciezek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Maverick

Nie pisałem tego, ale wczoraj też miałem takie wrażenie, że Matej wcale nie chciał Kaspera wyprzedzić. Tak, jakby faktycznie pilnował Krzyśka. A mecz całkiem fajny. Szkoda tylko, że dane mi było zobaczyć pierwsze 4 wyścigi i ostatnie 2. Resztę sobie posłuchałem. co by było, to by było, ale jest jak jest i jeszcze pojeździmy z falubazem w tym roku ze 3 razy.:))

| Odpowiedz
blokuj
Speedwayyyy

Dokładnie tak ;) Gratulacje dla Falubazu. Szkoda mi Iversena, bo widać, że się rozjechał. Moim zdaniem bardzo dużym problemem naszych zawodników jest słaby start.Nie wiem, Czy spowodowane jest to brakiem treningu ale to psuje nasze wyniki w biegach.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.