Wątek dotyczący artykułu

SPAR Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 50:40 (wynik)

SPAR Falubaz Zielona Góra pokonał na swoim torze Stal Gorzów 50:40. Liderem zwycięzców był Jarosław Hampel (12). 15 "oczek" i bonus wywalczył dla pokonanych Krzysztof Kasprzak.

przeczytaj cały artykuł


Paweł P

Po niemrawych kilku momentach ostatecznie po świetnym meczu osiągnęliśmy świetny wynik,bez wstydu.Można teraz sobie gdybać,ale gdyby nie sytuacja Puka i więcej chwilami ikry w postawie na torze Zagara,Świdra i w niewielkim ale również stopniu Zmarzlika i mniej "uczniakowska" postawa Linusa brak "sraczki" u Cyfera może nie wygralibyśmy bo kilka punktów mieliśmy w prezencie jak po błędzie Protasiewicza gdy "zrobili" go Kasprzak i wolny jak spychacz Zagar ,ale przegralibyśmy bardziej na styku.Przynajmniej tyle,że w żadnej z ekip nie było zawodnika niepokonanego czy nie do uryzienia.Fakt przegraliśmy,radość dla zielonogórzan,ale możemy z tego meczu jak najbardziej wracać z podniesionymi głowami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
waldzior

Hahaha aleś "gdybów" odwalił:) Tylko Kasprzaka zostawiłeś:) U nas też gdyby Piotrka nie pociągnęło jak z 5:1 zrobiło się 1:5, gdyby Adamczewski nie wjechał w Linusa, gdyby Jarek wczoraj nie zaliczył dzwona, gdyby młodziaki mieli więcej jaj, gdyby Jarek w 15 przytrzymał krawężnik .... to by była masakra. Ogólnie KK wielki szacun, Patryk po dzwonie w Lesznie trochę jakby odpuszcza, bonus sprawa otwarta, zaczęły się mijanki na W69 co cieszy, tylko ta młodzież ehhhh szkoda słów - Jasiu Grabowski, zostaw już ten Rybnik i choć do nas szkolić młodych bo takiej padaki w tym temacie nie było od kilkudziesięciu lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.