Wątek dotyczący artykułu

Starzy znajomi pogrążyli GKM - GKM Grudziądz vs. KMŻ Lublin (relacja)

KMŻ Lublin dość niespodziewanie odniósł wyjazdowe zwycięstwo w Grudziądzu z miejscowym GKM-em 46:44. Podopieczni Mariana Wardzały rozpoczęli od mocnego uderzenia i kontrolowali przebieg spotkania.

przeczytaj cały artykuł

krystian GKM

Jako wierny kibic GKM -u napiszę i apeluje do kibców ....nie wieszajmy "kotów" na naszych zawodnikach! Ulamek, Okoniewski, Karpov , Nowak moim zdaniem jadą swoje ..... Kościuch , Jeleniewsi, Nermark to ich punktów praktycznie zawsze brakuje i dlatego to tym zawodnikom nalezy pomóc chociazby milym słowem itp. Krytyka ponad miarę niczego dobrego nie wprowadzi!
Dla mnie problem to nasz tor który jest do niczego, zero mijanek, zero widowiska, start i koniec biegu. Trener ...z calym szacunkiem do jego osoby poprostu nie daje rady ogarnąc tej drużyny i potencjału w niej drzeemiącego. Tor i trener to problem GKM numer 1. Przydałby się taki Jan Zabik u nas, a nie jak wiekszośc uważa martin smolinski:) Nie tu leży problem. Kolejna kwestia jest taka , że GKM po tym sezonie( jeśli bedzie słaby sportowo) moze miec kłopoty finansowe bo zawodnicy typu ułamek, okoń , nermark , jeleń przed sezonem uchodzili za gwiazdy ligi i na bank mają kontrakty mocno obciążającee kase klubu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dariusz Modrzejewski

kolego tak na spokojnie ok? Ułamek jedzie swoje??? Ten człowiek był hitem transferowym, zarabia 3 razy tyle co Karpov, Kościuch. Miał być lider. Idziemy dalej... mecz z Gnieznem ten lider robi 6 pkt. przegraliśmy 3 pkt gdyby zrobił 10?? mamy 2 pkt więcej w tabeli, kolejny mecz z Rzeszowem ten człowiek jak uważasz robi swoje czyli 4 pkt!!!! no na lidera mega wynik. przegrywamy 18 pkt. gdyby zrobił 12 co masz?mecz na styku? ok nadal uważasz robi swoje? a w Rybniku? ile zrobił 7 pkt? też dla Ciebie swoje??? o kim rozmawiamy Kościuchu, Karpovie? Czy człowieku co nie miał schodzić poniżej 10 pkt na mecz!!!A dzisiaj co super wynik??? jasne! Szczególnie jak daje się wozić na 1-5.,,,, zapytaj ile Lampart zarobił za mecz , pewnie tyle co Ułamek za punkt.... no tak super to Twoje robi swoje......ps. Ułamek ciepła posadka, kasa na czas, zawsze są gorsi w drużynie....ale nie po to tu jesteś, miałeś walić po 10-15 pkt w każdym meczu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Pia

Darku nie obraż się... ale jak nie pozbieracie się ( odstawka Ulamka, poukladanie pewnych spraw... nie ma świętych krów ) to jak przyjedziemy do was, to oznaczać będzie gwozdz do trumny waszego klubu. Wcale się nie napinam, ale zobacz nasze i wasze dokonania ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Dariusz Modrzejewski

hej ależ ja się nie obrażam... jeżeli patrzysz czasami co piszę to wiesz, że staram się być obiektywny.... nie mamy drużyny a do tego co wy prezentujecie to .... daleka droga... i ja byłem pierwszy by w dzisiejszym meczu nie jechał Pan Ułamek!!!! Zje.... nam mecz u Was.. by mieć nadzieję na bonus... kozłem ofiarnym stał się Kościuch a to Ułamka nie powinno być!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Sebastian Pia

Oczywiście, ze tak... moim zdaniem u was nie ma trenera z jajami to po primo... po secundo nie macie juniorki ( widać to bylo w rzeszowie a teraz u was z lublinem, a lublin ma 2 kevlarów na juniorce ) skoro u nas w rzeszowie gashka najslabsze ogniwo siedzi na kole Ulamka czy Jeleniewskiego to coś jest nie tak u was

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
masterr

A jestem ciekawy czy w przyszłym roku kibice z Rzeszowa też będą tak udzielać się w kwestiach naszej drużyny na forach...jestem jakoś dziwnie pewien, że nie ;) Cóż pozostaje tylko zapytać jak tam wasze derby z Tarnowem w tym sezonie ?

| Odpowiedz
blokuj
Trybun Atmosfera

ja to pisze pozytywnie, bo juz ktorys raz piszesz na ten sam problem, a recepta jest prosta, trzeba jechac jak najlepiej w kazdym meczu i sie koncentrowac na najblizszym a u was wszedzie na kazdym kroku mowiono o walce o awans, nieiwem jak sie ulozy sprawa okonia, ale jak dl amnie to nawet nei do pomyslenia jest , co by sie dzialo gdyby nie jego punkty, to praktycznie po 6 kolejkach, jestescie z zerem

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Zauważ, ze zmontowaliśmy skład za mniejsze pieniadze jak Wy... ( u nas 2 wychowanków ) sklad, który był wyśmiewany w styczniu typu Nichollse, jakieś Ljungi, Larseny z lodzi ...

| Odpowiedz
blokuj
Dariusz Modrzejewski

o nie, ja nie wyśmiałem nigdy a wręcz zawsze podkreślałem iż macie mądrze zbudowany skład czyli zabraliście nam Nichollsa do tego Ljung co u nas wymiata ( a myślalem, że między nami będzie walka o awans) do tego Kuciapa... i fajnie wam wyszło z Larsenem:)

| Odpowiedz
blokuj
RZESZA RULEZ

Zgodzę sie z tym co piszesz wg mnie okoń robi was w bambuko. Kasa sie zgadza a wyniki drużyny ma w nosie. Tak jak pisalem kempes go nie odstawi bo ma zapis w kontrakcie o gwarancji startów. Tak wiec nie macie trenera co by zrobil porzadek w tym klubie.

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Grudziądz nie ma juniorki... na dzien dobry tracą 6-8 pkt w meczu... widać było jak na dłoni u nas w Rzeszowie, a teraz nawet u siebie... gdzie Lublin kuleje z juniorką

| Odpowiedz
blokuj
krystian GKM

Nadal uważam że obok karpova i okonia to nasz najlepszy żużlowiec na chwile obecną.... patrzmy tylko na wynik sportowy , a nie na finanse. Gdybanie typu , gdyby zrobił 2 czy 3 punkty wiecej to bysmy wygrali jest bez sensu bo każdy inny zawodnik także mógł zrobić te 2 czy 3 pkt wiecej i bysmy wygrali. oczywiście zgadzam się ze zaliczył kilka wpadek ale pojechał też kilka dobrych spotkań, gdzie np u kościucha, jelenia, nermarka tych dobrych spotkań nie było jak do tej pory. Coś się czepił tego ułamka bo już obserwuje Twoje wpisy od kilku tygodni i ciągle ułamek, ułamek i ułamek:).... moim zdaniem problem GKM-u to nie ułamek, a na bank nie najwiekszyy problem

| Odpowiedz
blokuj
Dariusz Modrzejewski

my chyba żyjemy w innym świecie... jak mamy zostawić finanse na bok? to naczynia połączone, kontraktujesz zawodnika co ma być liderem i tego oczekujesz.... gdyby tak nie patrzeć kto co ma zrobić w meczu to nie byłoby różnić w kontraktach tylko jedna zasada za punkt tyle i tyle....jeżeli oczekujesz tego samego od Kościucha i Jelenia co od Ułamka to sorki..... wracamy do finansów... za co ma mieć płacone więcej.... a widzisz wymieniasz Karpova czyli co? według Twojej teorii ten chłopak powinien mieć tyle zapłacone za punkt co GWIAZDA Ułamek! i Nie zapomnij by dostał 200 tys. zł za podpis! Nadal nie widzisz różnicy czy tylko udajesz?

| Odpowiedz
blokuj
krystian GKM

Oczywiście , że rozumie o co Ci chodzi, ale GKM to nie ułamek a cała drużyna i wszycy powinni punktować bez wyjątku. Ananaski typu fachowiec i jeleń nie punktują wcale bez wzgledu gdzie i z kim jadą. Po drugie to za ile jadą to ich indywidualna kwestia...jadą za tyle na ile się zgodzili....chociaż według mnie to jest chore, że kazdy ma inna stawke za pkt....powinno być tak samo dla wszystkich, w myśl zasady ile zrobisz tyle zarobisz

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.