Wątek dotyczący artykułu

Unibax coraz bliższy optymalnej formy. Sławomir Kryjom: To było nasze 90 proc.

Forma Unibaksu rośnie z każdym meczem. W niedzielę wicemistrzowie Polski wygrali w Częstochowie i wrócili do gry. - To była jazda na 90 proc. naszych możliwości - podsumował Sławomir Kryjom.

przeczytaj cały artykuł

VWT4

Właśnie wróciłem z tego waszego śmiesznego stadionu w Cze-wie;)Jaka cisza po przegranej.Unibax do przodu,a wbili im gwóźdź do trumny.Cze-wa do Gorzowa w juniorskim składzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jacektorun

Bo was wydymali!!!! Haha !!! wiedzieli ze na juniorow nie przyjdzie nawet polowa!!!To zalatwili wam wasze gwiazdy jako statystow !!! Kasa sie zgadza? Zgadza...Tylko co z tego jak wynik do tylu i zadne czary mary nie pomogly.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FrankZ

przegraliście i żadne szczekanie tego nie zmieni - szkoda kasy było na tę sektorówkę z dźwiami ha ha ha pycha ukarana :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
jacektorun

Mysle ze jestem duzo starszy jednak niz ty...Gdybys byl w moim wieku to nie bylbys tak pewny zwyciestwa...:)Ja tylko mowie ze miales usunac,ale juz pal licho w to...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
plusttek

Ale chociaż tyko i aż 30u miało co świętować. Czego im bardzo zazdroszczę. Planowałem się też wbić na ten meczyk, ale teeeeściowa ;-) wymyśliła sobie urodziny i nie było nawet mowy by odmówić. Jeśli wrobocie mi się ułoży, to śmignę na "Smoczyka" na rewanż. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
4okrazenia

smieszny to byl twoj typ wynik jaki typowales to 52/38 i co smieszny jestes ty malo tego 0honoru miales konto usunac i co ze moskal odpuscil kozaczku mniej niz 0

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.