Wątek dotyczący posta na blogu

Podsumowanie 6 kolejki Enea Ekstraligi (Sezon 2014)

Romek z Weronek -Kurski-

Witam ! Ostatnimi czasy głównie z braku czasu troszkę zaniedbałem podsumowania, jednak teraz wracam już z pełną parą :))Na plus:+ Derby dla gospodarzy: Falubaziacy po raz kolejny pokazali, że na swoim torze są niesamowicie silni a kibice jeszcze bardziej potęgują to wrażenie. Jarek Hampel który w sobotnim (…)

przeczytaj cały artykuł

asia

" Falubaziacy po raz kolejny pokazali, że na swoim torze są niesamowicie silni"....święta prawda,nic dodać nic ując.A jak popatrzymy na to co wyczynia Pepe...to ręce same składają się do oklasków,chociaż przecież to "wróg" numer 1...:):D Saszka,jak zawsze pokazał ducha walki.Wiedziałam,że Myszki będą miały z chłopaka pociechę ,bo walczak jakich mało.Szkoda ,że z juniorami troszkę gorzej...ale wszystko jest możliwe i może Adaś nagle zacznie fruwać..:)
Co do naszych asów stalowych....to no cóż.Kasper rewelacja.Bez dwóch zdań.Pomimo kontuzji piękna jazda,Tak sobie wczoraj pomyślałam po tym wieczornym meczyku,że gdyby Krzyśka nie było,to baty byśmy równe dostali.Drugi Tarnów...:( Bartek jak zawsze...nie zawiódł.Zresztą Jemu pasuje ten tor zielonogórski i czuje się na nim jak na swoim Jancarzu.Iver wielki pechowiec.Dwa motorki i żeby dwa poszły..to nie można nazwać inaczej jak pechem.Zdania nie zmienię i reszta zawodników poniżej oczekiwań.Nawet Matej,który niby coś tam przywiózł..ale na ilość startów,ta punktacja jest za mała.To nie tej klasy zawodnik.To nie jest ten Matej który jeździł u nas dwa lata temu.Dlatego też właśnie obawiam się najbardziej o Jego formę.
W Częstochowie..Czaja...rewelacja.Woził wszystkich jak chciał.Cudowny chłopak..:)Jensen zatracił się całkiem.Brakuje mu tej chęci walki..Ja go znam z innej strony..:)
Troszkę się rozpisałam....i po analizie Twojego bloga mogę jedynie powiedzieć,że po raz kolejny bardzo fajnie napisane.Zwięźle,na temat ,o każdej z drużyn.Mi by to o wiele dłużej czasu i miejsca zajęło,więc obawiam się ,że zanim by ktoś doczytał do końca to by spał...:)
Wniosek jaki się może nasuwać to taki,że ten sport po raz kolejny pokazał,że pewniacy nie zawsze są pewniakami.Że juniorzy po raz kolejny ratują tyłek własnej drużynie.Że pewna druga linia nie zawsze jest tą pewną.A nawet bunt motorów ,może rozwalić cały plan, nie mówiąc o buntowniczych juniorach,którzy też potrafią drapać i skoczyć do gardła.A na koniec zostawiłam sobie deserek...Nie zawsze kontuzja może oznaczać osłabienie drużyny.
PS.Tylko te Jaskółki za wysoko latają...:):D
Pozdrawiam...:)i powodzenia ,bo ta Wasza jazda też jest nader interesująca..:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Franek_Kimono

Dziękuje za obszerny komentarz Asiu :) Ciekawie zapowiada się druga część rundy zasadniczej. Jest wiele niewiadomych ale Ci którzy mają największe szanse na końcowe zwycięstwo zaczynają się rozkręcać. My kibice musimy trzymać się razem i czuwać aby ten nasz ukochany sport był na odpowiednim poziomie bo faktycznie komercjalizacja weszła z przytupem na salony a brak szacunku dla zawodników którym w jednym meczyku się nie powiedzie jest nagminny. Bardzo ładnie wypowiedział się Matej Zagar: "My również jesteśmy ludźmi" i o tym należy pamiętać i tak ich postrzegać a nie jak maszynki do zdobywania punktów. Powodzenia w kolejnym meczyku ! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Miałam dzisiaj wenę...:):D I nie gniewaj się ,ale nie podziękuję,aby nie zapeszyć.Chociaż nie jestem przesądna...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.