Wątek dotyczący posta na blogu

Podsumowanie 6 kolejki Enea Ekstraligi (Sezon 2014)

Romek z Weronek -Kurski-

Witam ! Ostatnimi czasy głównie z braku czasu troszkę zaniedbałem podsumowania, jednak teraz wracam już z pełną parą :))Na plus:+ Derby dla gospodarzy: Falubaziacy po raz kolejny pokazali, że na swoim torze są niesamowicie silni a kibice jeszcze bardziej potęgują to wrażenie. Jarek Hampel który w sobotnim (…)

przeczytaj cały artykuł

nadwrażliwość zębów

Co do transmisji z derbów. Podczas meczu z Częstochową brakowało mi jednego - komentarza kogokolwiek innego niż Olkowicz. :( Z jego gadaniny wynikało, że "no w sumie to sobie jeżdżą", podczas gdy mecz ze wszystkimi swoimi mijankami - jak zawsze w Czewie - był naprawdę ZAJ...STY! Wystarczy posłuchać półfinału, gdzie był Dryła, od razu o wiele bardziej się to czuje. Również pozdrawiam. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Uwierz...te komentowanie..ono wszędzie jest tragiczne.Ja sama wczoraj wychwytywałam wiele błędów,ale chyba nie mamy innego wyjścia, jak się po prostu do tego przyzwyczaić,bo raczej w tym sezonie nic zmianie nie ulegnie..:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nadwrażliwość zębów

Niestety, a ja bym na przykład sobie chętnie dorobił, mam do końca września wolne to akurat, mógłbym wskoczyć za Olkowicza i pokomentować ten jeden mecz w kolejce, nawet za połowę tej kasy, którą on bierze. Podejrzewam, że czy to ja, czy dowolny inny wzięty stąd kibic poradziłby sobie lepiej - przynajmniej zna zasady tego sportu. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
asia

A to akurat też jest prawda....:)To ja...baba..ale często bywam w lekkim szoku i ciężko mi wyjść z tego transu,po wysłuchaniu najnowszych wiadomości...tylko żeby one jeszcze dotyczyły odbywającego się meczu...:):D

| Odpowiedz
blokuj
Franek_Kimono

Jestem podobnego zdania. W komentarzu Pana Dryły czuć prawdziwie emocje a w szanowny Pan Olkowicz opowiada niekiedy zbyt dużo "morskich opowieści" ;) Przydałby się duet Feddek + Lorek którzy się świetnie uzupełniają i wiedzą kiedy powiedzieć ciekawostkę a kiedy zająć się komentarzem na żywo.

| Odpowiedz
blokuj
nadwrażliwość zębów

W ogóle przydałoby się, żeby Polsat realizował transmisje z jakiejś polskiej ligi. :) Feddek i Lorek kapitalnie się sprawdzają jako polskojęzyczny podkład pod (też genialnie realizowane - wzór!) relacje SkySports z ligi angielskiej, aż żal, kiedy mecz się kończy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Franek_Kimono

O tak ! Czasy kiedy Polski speedway był na Polsacie były czasami doprawdy bardzo fajnymi. Nie dość, że komentarz był na wysokim poziomie to i ogólnodostępność kanału powodowała, że speedway zdobywał serca kolejnych zagorzałych fanów.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.