Wątek dotyczący posta na blogu

Podsumowanie 6 kolejki Enea Ekstraligi (Sezon 2014)

Romek z Weronek -Kurski-

Witam ! Ostatnimi czasy głównie z braku czasu troszkę zaniedbałem podsumowania, jednak teraz wracam już z pełną parą :))Na plus:+ Derby dla gospodarzy: Falubaziacy po raz kolejny pokazali, że na swoim torze są niesamowicie silni a kibice jeszcze bardziej potęgują to wrażenie. Jarek Hampel który w sobotnim (…)

przeczytaj cały artykuł

slaw Byd-Zielona

Hej Franek;)))Doskonale podsumowanie z ktorym prawie sie zgadzam:)Mysle,ze slaba postawa Walaska i Jensena nie miala nic wspolnego z ustawieniami ich motorkow,nie chce tutaj u ciebie robic balaganu,powiem krotko,kasa!.Jezeli chodzi o Leszno,to niepotrafie pojac,jak mozna zrobic pod druzyne z Tarnowa betonowy tor?przeciez to jest wysoka nieodpowiedzialnosc i strzal w kolano kadry trenerskiej Leszna.Nie szlo chlopakom ewidetnie na tym torze przez co wdarla sie niepotrzebna nerwowka zakonczona slabym przedstawieniem Pawlickiego oraz Nikusia,natomiast zawodnicy Tarnowa czuli sie jak ryba w wodzie:) Z cala reszta zgadzam sie absolutnie!;);)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Franek_Kimono

Hej Slaw :)) Luknij po raz kolejny na minusik "Kiepski duet z Częstochowy:" ---> "Grzegorz Walasek udzielił nieco tajemniczego wywiadu dając do zrozumienia, że nie jest on zbyt bardzo zadowolony z sytuacji która jest aktualnie w klubie i kto wie czy nie miało to wpływu na jego postawę w tym spotkaniu." Właśnie chodziło mi o finanse, jednak nie napisałem o tym bezpośrednio ;))
Co do toru w Lesznie to faktycznie Tarnów trochę skorzystał z takiego a nie innego przygotowania toru. A kolejne spięcia w parku maszyn wypadałoby zostawić bez komentarza... Przynajmniej mogliby zachować to dla siebie a uwagi wyrazić po spotkaniu na spokojnie w miłej atmosferze a tu wszystko na gorąco i wręcz w bezczelny sposób..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.