Wątek dotyczący posta na blogu

Podsumowanie 6 kolejki Enea Ekstraligi (Sezon 2014)

Romek z Weronek -Kurski-

Witam ! Ostatnimi czasy głównie z braku czasu troszkę zaniedbałem podsumowania, jednak teraz wracam już z pełną parą :))Na plus:+ Derby dla gospodarzy: Falubaziacy po raz kolejny pokazali, że na swoim torze są niesamowicie silni a kibice jeszcze bardziej potęgują to wrażenie. Jarek Hampel który w sobotnim (…)

przeczytaj cały artykuł


Franek_Kimono

Dziękuje, miły komplemencik :))
Pisałem do sportowychfaktów czy zechcieliby kogoś do przynajmniej cząstkowej współpracy ale raczej zostałem odesłany z kwitkiem :/
Tak to już teraz jest... Liczą się znajomości i ludzie którzy siedzą cicho i robią to co góra karze nie ważne w jakim stylu, nie ważne, że dla kibiców którzy są spragnieni tekstów które wnoszą coś konkretnego. Nawet całkiem ciekawe teksty nie są nic warte w porównaniu do złotych rad Pani Chomskiej i innych super znawców. Planuje pisać własne teksty oczywiście na blogu :) Na przykład obszerne podsumowania i własne wnioski po GP. A tytuł serii mógłby brzmieć... Franek w krainie żużla :))
Pozdrawiam !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.