Wątek dotyczący posta na blogu

Mundialowe ekipy ... Niemcy

Gracz z numerem 2

Dziesiątki tysięcy piłkarzy (zawodowców i amatorów), znakomity system szkolenia, profesjonalna w każdym calu liga, piłkarze wyceniani na dziesiątki milionów €. Jednak przy takim bogactwie niemieckiego futbolu próżno szukać w kadrze Joachima Loewa następców Gerda Mullera, Vollera czy Klinsmanna. Niemcy (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

1. Mueller, Kroos, Reus - Klose (Goetze)
Martwi obecność Oezila w kadrze. Tak słabo grający ostatnio piłkarz nie powinien mieć miejsca w samolocie do Brazylii. Mam nadzieję, że Loew mimo sympatii do niego nie zawaha się posadzić go na ławce i wystawić o klasę lepszych kolegów.
2. Nie przypominam sobie by Niemcy kiedykolwiek mieli z tym problem. Ordnung muss sein.
3. Będę zdziwiony, jeśli nie zdobędą medalu. Dla mnie to jeden z największych faworytów do końcowego tryumfu.
Dla przypomnienia:
Procentowe szanse na wygranie grupy według jerrypl (jeszcze przed ogłoszeniem faktu, że Donovan nie jedzie na mundial):
- Niemcy 60%
- Portugalia 15%
- USA 15%
- Ghana 10%
Aha, brak Gomeza w kadrze jest kompletnie niezrozumiały. Jeśli coś się stanie, odpukać, Mirkowi Klose to Loew będzie musiał kombinować z wystawianiem nominalnego pomocnika w ataku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek jestem blogiem

Wiem, że Oezil miał słaby sezon, ale nawet pojedyncze zagrania pokazywały, że to wielki piłkarz.
Jednak bycie jednym z wielu w Realu, a bycie liderem Arsenalu to różnica, co mogła powodować taki, a nie inny sezon.
W kadrze Niemiec jako ten "jeden z wielu" na pewno jest w stanie spełnić swoje zadania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Dla mnie Oezil to obecnie numer 1 na liście najbardziej przereklamowanych piłkarzy świata. On był wielki na jednym turnieju - MŚ2010. Potem tą wielkość pokazywał w jednym spoktaniu na dziesięć. Przechodzi obok połowy spotkań, w których gra, nie potrafi walczyć i mam nadzieję, że to Mueller, Goetze lub Kroos zajmą miejsce w pierwszej jedenastce kosztem jego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.